1.koşu

Yücesoylu son metrelerde içindeki ATAŞADASI'na boyun farkıyla hakim olurken mesafe uzadıkça daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

KURTOĞLU yarış içinde yerini almakta gecikip boşlukta yarışı 3.üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

 

2.koşu

PUFUDUK son viraj dönüldükten sonra sprint kulvarını çok geç ayarlayıp son 150 orta kulvarda önündeki 4 atın dışına çıkması son 50'de bile 4'üncü durumda olan safkan yapmış olduğu müthiş sprinti ile baş boyun farkıyla yarışı 3 bitirirken o gelişi ile 30 metre daha olsa koşuyu kazanabilirdi.Koşacağı ilk yarışında dikkat.

 

4.koşu

LORDSDAUGHTER starttan çıktı yarışa başlamadı yarışı derecesiz bitirdi. GÜMÜŞKAFES Son 100 orta kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti ile yarışı 3'üncü bitirirken fotoya 1-2 safkanlardan daha canlı ve diri girmesi koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

DIAN A son 400'den sonra orta kulvardan sprinte kalkması atın jokeyi safkanın orta kulvardan öndeki atları geçemiceni hissedince son 150'de n sonra 3 atın dışına çıkması zaman kaybeymesine neden olup koşuyu 4 bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.