NİRENGİ Bu Grupta Kazanacak Güçtedir "ANKARA"

1.Koşu: Hayatının ilk koşusundaki ikinciliğinde ilerisi için olumlu izlenimler bırakan (5) SARPER ile grubun formda taylarından olan (1) ARTUKOĞLU birlikte değerlendirilmeli.

2.Koşu: Kilosunun uygun olması (5) THE FERİŞDAH'ın şansını daha da artırıyor. (3) MIDNIGHT SKY etkili formunu korurken, mesafeye yatkın (1) AEGEAN TOUCH mutlaka değerlendirilmelidir. (2) HEDEFİM SENSİN, (4) FORTUNELLO ve (6) TRUTH OR DARE sırasıyla bu ayağın sürprizleri olacaktır.

3.Koşu: Üst üste kazanan (3) EL KING devam ettirdiği formuyla kaldığı yerden devam edebilir. Fotoyu önde geçtiği yarışı sonrası idman görünümü kusursuz (2) JUNIOR ISKOCH ile son koşusu ışıklı (5) ATERNITAS yakın rakipleridir.

4.Koşu: Fazla zorlanmadan kazandığı son yarışı ile (4) HAYALET ŞEHİR'in ön plana çıktığı yarışta, mesafeyi seven (5) ÇIĞGÜZELİ rakibinden rövanşı almaya çalışacaktır. Yakaladığı formuyla (3) GÜLNİSACAN ve son günlerin yükselişe geçen ismi (1) KOŞAR ZEYNEL ise daha sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Başarılı ikinciliği sonrası çok daha iyiye giden (3) FENNAN ile koştuğu yarışla kendini bulan (2) ESKİ KALELİ önde gelen taylardır. (4)KARAÖMER formunda gelişme gösterirken, tecrübesi ve etkili formuyla (5) LORD ŞAHI'nı dikkate almanızı öneririm. (7) TURALI son koşularında dikkatimi çekerken, (8) DİDEM HANIM ile (10) LALİŞKOM daha sonraki tavsiyelerim olacaktır.

6.Koşu: Tam mesafesinde start alacak olan (2) NİRENGİ bu kez daha uygun grupta start alacak olup bence tek yazılabilir.

7.Koşu: Tabela dışında tamamladığı koşusu sonrası gelişme içerisindeki (2) BUEN JORNIKO'yu jokeyi A.Çelik ile en şanslı isim olarak görüyorum. Üst sıralardan düşmeyen (1) WAR MACHINE ile son koşusunu kazanan (3) EL LORD rakip gördüğüm isimlerdir. (4) SUPER DAY tabeladan düşmeyerek çıkış içerisinde olduğunu gösterirken, son yarışına göre daha müsait grupta (7) SWEET SACRIFICE adından söz ettirebilir. (5) YİĞİT KHAN kum pistte gücünü kanıtlayan bir isim olmasıyla iyi koşacak güçte görünürken, yarış gören (6) PASSAU sürprizde tavsiyemdir.

8.Koşu: Yarış yaşamına parlak birincilikle başlayan (1) DOROTHY GALE yine fotoyu önde geçmeye yakındır. (5) RAINY SİOL ilk kez koşacak olsa da uzun zamandır idmanlarını sürdürürken, (1) EL LEON dikkate alınmalıdır. (3)OĞLUMSALİH ile (4) LİVZARA daha sonra şans tanınması gereken isimler.

9.Koşu: Kazanacak formuna ulaşarak sevdiği mesafede start alacak (3) ANTIOCHOS ile pist ve mesafenin başarılı diğer ismi (2) HUNTING bu ayak için yeterlidir.

10.Koşu: Formunu bulmaya başladığını son üçüncülüğünde gösteren (7) ARAKLI GÜZEL ile son yarışında üst grupta mücadele eden (1) ASIL OĞUL arasında mücadele bekliyorum.

BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 5.1

2.Ayak: 5.3.1.2.4.6

3.Ayak: 3.2.5

4.Ayak: 4.5.3.1

5.Ayak: 3.2.4.5.7.8.10

6.Ayak: 2

İKİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 3.2.4.5.7.8.10

2.Ayak: 2

3.Ayak: 2.1.3.4.7.5.6

4.Ayak: 2.5.1.3.4

5.Ayak: 3.2

6.Ayak: 7.1 

YILMA OĞLUM Maiden'dan Çıkmasını Beklediğim İsim "KOCAELİ"

1.Koşu: Son ikinciliğine göre (1) BERTUĞHAN ilk şansı almayı hak ediyor. (3) SAMİAĞA tecrübesiyle bu safkana rakip görünürken, son koşusuna göre (6) GÜLDANİYE ve tabelada yer bulan (4) TUNA TUNA daha sonraki önerilerimdir.

2.Koşu: Formunu korumasının yanısıra tüm şartlar yine kazanması için uygun olan (1) GOLD POWER birinci altılıdaki tek önerimdir.

3.Koşu: Yakaladığı formuyla son iki koşusundan birincilikle ayrılan (4) MY DEAR BROTHERS yine önde gelen isimdir. Uzun mesafelerde iyi koşan (2) CROWNED ile iki yarışında da etkili olan (7) TANKUTAY'ı rakip görüyorum.

4.Koşu: İdman görünümü gayet iyi olan (3) SPEEDY KING'den etkili bir yarış bekliyorum. (1) COMMITMENT formunu sürdürmesiyle rakip görünürken, (4) LION PEKAN adından söz ettirecek güçtedir. (7) RİNTİNTİN güven verirken, (5) RUN FOR HAPPNESS önemlli gelişmeler içerisinde olmasıyla yazılmalıdır. Bu yarışında farklı koşmasını beklediğim (11) COMO ESTAS ile yine idman pistinde göz kamaştıran (6) ORQUIEDA BLANCA'yı da yazmanızı öneririm.

5.Koşu: Müthiş formuyla üst üste kazanan (2) UÇAN YAPRAK ile yine grubun en formda diğer ismi olan (7) HİNDİKUŞ arasında mücadele geçmesini bekliyorum.

6.Koşu: Kocaeli kum pistine uyum sağlayan (1) BERKOVİÇ'in iyi durumu devam ediyor. (4) HERMEN STAR son yarışı ölçü alınmadan rakip gördüğüm ilk isimdir. Kum piste yatkın (3) LORD PROTECTOR, her yarışı bir öncekinden daha başarılı (5) ELİSA STAR ve Bursa'dan formda gelen (2) KARAPINARLI EZGİ sırasıyla daha sonra düşünülmeliler.

7.Koşu: Start aldığı yarışlarında adından söz ettirerek uygun rakipleri arasında (4) YILMA OĞLUM'un kazanarak Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

8.Koşu: Gücüne ulaştığını gördüğüm (5) ONARBEY ile bu grubun üzerinde olan (1) DUMAN öncelikli şans tanıdığım isimlerdir. (7) SİLLETOKAT bu aralar formunda gelişme gösterirken, (9) PARANA boş kalırsa bitirmeye çalışacaktır. Mesafeye yatkın (8) AYŞİN HANIM, son ikinciliği gayet başarılı (2) ULUSABA ve toparlanan (10) CAYMAZINOĞLU sırasıyla sürprizde önerilerim.

9.Koşu: İdeal pist ve mesafesinde (2) HIRŞO ile bu yarışında farklı koşacak güçte gördüğüm (5) SANCAROVA birlikte değerlendirilmeliler.

BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 1.3.6.4

2.Ayak: 1

3.Ayak: 4.2.7

4.Ayak: 3.1.4.7.5.11.6

5.Ayak: 2.7

6.Ayak: 1.4.3.5.2

İKİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 3.1.4.7.5.11.6

2.Ayak: 2.7

3.Ayak: 1.4.3.5.2

4.Ayak: 4

5.Ayak: 5.1.7.9.8.2.10

6.Ayak: 2.5