PRENS HALLO Birinciliklerini Sürdürür "BURSA"

1.Koşu: Uzun mesafelerde başarılı koşarak son koşusunu kazanan (4) AYHANBEYİM'e yine ilk şansı tanıyorum. Bekleme yaparak sonlardaki etkili sprintini gerçekleştirebilirse (6) CİĞERPARE ve gelişme gösteren (3) ALAÇATI AĞASI dikkate alınması gereken diğer isimlerdir. İkinci bitirdiği son koşusu ile (2) BALIK KIZ, önde istediği tempoyu bulursa (1) ÇİVİCİ, iki yarış önce kum pistte kazanan (7) VEZİRKÖPRÜ ve uygun kilolu (9) İŞSEVEN sürprizde tavsiyelerim.

2.Koşu: İngiliz taylarının Maiden yarışında; grubun en formda ve istikrarlı ismi olarak gördüğüm (1) AKBERGÜ'nün bugün kazanarak birincilikle tanışmasını bekliyorum.

3.Koşu: Tabelada yer bulduğu son koşuları sonrası daha iyi duruma gelen (4) WINNER DEVIL'ın bu kez daha etkili koşmasını bekliyorum. Son yarışları vasat olmasına rağmen idman görünümü ilgi çekici (2)WOLFTOCCET'ı sıkı rakip görüyorum. Üst sıralardan düşmeyerek grubun en formda isimlerinden (4)ÇİKOKAĞA ile üçüncülüğü sonrası daha farklı duruma ulaşan (1) POLYGLOT bu ayağın dikkate alınması gereken diğer isimleri.

4.Koşu: Bu gruptan güç ve kalite olarak üstün olan (1)  CAFER BEY ciddi yarış hazırlıklarıyla kazanmaya yakın olup, tek yazılmasını tavsiye ederim.

5.Koşu: Son yarışının kum piste alınmasından etkilenen (7) YABLANİTSA çim pistte çok farklı bir isim olmasıyla bir adım öndedir. İstanbul'daki son koşusunda güçlü rakiplerden etkilenen (9) SELİS ile etkili yarışları sonrası formunu üst seviyeye taşıyan (6) ROSE OF ROSES rakip gördüğüm kısraklardır.

6.Koşu: Maiden yarışta; son koşularında tabelada yer bulan (7)ANGELQUEST'i en şanslı isim olarak tavsiye ediyorum. Çim piste yatkın olan (2)ELROBAR ile iki yarışında da etkileyici bir performans gösteren (10) GO BEAUTY rakipleri olacaktır. Yarış yaşamına parlak dördüncülükle başlayan (13) LILLA GUBBEN ile geri alındıktan sonraki dördüncülüğü ışıklı (14) RODOPGÜZELİ mutlaka şans tanınması gereken kısraklardır. Ayağına çabuk olması ile (3) MY DEAR KAAN ile ilk kez koşacak olsa da aşama kaydeden (5) TIR NA NOG daha sonraki tavsiyelerimdir.

7.Koşu: Uzun aradan sonra kazanarak pistlere dönüş yapan (8) PRENS HALLO'nun kısa mesafede ve süratli yapısıyla rakiplerine üstünlük sağlamasını bekliyorum.

8.Koşu: Daha güçlü rakipleri arasındaki son yarışını İstanbul sentetik pistinde üçüncü bitiren (2) ALTINTEPE bu kez kazanmaya çok yakındır. Bir süre ara vermiş olmasına rağmen güç ve kalitesiyle (5) O BİR ÇELİK fotoyu önde geçmele yakın diğer isimdir. Antalya'daki son koşusunu ağır kilosu ile dördüncü bitiren (4) KAYAFATİH ile Bursa ve İstanbul'daki son iki yarışından birincilikle ayrılan (6) ERAYKAN'ı değerlendirmenizi öneririm.

9.Koşu: Her yarışı bir öncekinden başarılı olan (2) BONGUSTA'nın kazanarak Maiden'dan çıkabileceği görüşündeyim. Bir süre aradan sonraki koşusunda ilk kez çıktığı çim pistte etkisiz kalan (1) ALONE WOLF ile bugüne kadar koştuğu iki yarışında da tabelada yer bulan (12) TRUE ANGEL rakip gördüğüm isimlerdir.

10.Koşu: İstanbul'daki son ikinciliğini beğendiğim (8) ŞEHNAZ LONGA dişilere ait olan bu yarışta birinciliğe yakındır. İdman görünümü gayet iyi olan (1) NATUREL rakip görünürken, İstanbul çim pistindeki son koşusunu sürprize imza atarak kazanan (18) VODA ile ara verdikten sonra koşacak olsa da (2) SİNSİNATEŞİ sürprizde önerilerim.

BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 4.6.3.2.1.7.9

2.Ayak: 1

3.Ayak: 4.2.3.1

4.Ayak: 1.9

5.Ayak: 7.9.6

6.Ayak: 7.2.10.13.14.3.5

İKİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 7.9.6

2.Ayak: 7.2.10.13.14.3.5

3.Ayak: 8

4.Ayak: 2.5.4.6

5.Ayak: 2.1.12

6.Ayak: 8.1.18.2

Eküri Avantajlı OĞLUMBENİM Formunu Buldu "ŞANLIURFA"

1.Koşu: Koştuğu yarışlarıyla gücünü toplayan (3) HAND OF THE KING rakiplerine göre biraz daha ön planda gördüğüm isim. Etkili son üçüncülüğü ile (5) KOSHER bu gruba üstünlük kurabilir. İlk yarışını ikinci tamamlayıp bir süre geri alınan (7) SEA PIRATE ile artan yarış tecrübesine sahip (2) GO DOLPHIN GO dikkate alınmalılar.

2.Koşu: Bugüne kadar start aldığı yarışlarında iyi bir performans gösteren (1) ASALTIN jokeyi Ferit Yardımcı ile birinci altılıdaki en güvendiğim isimdir.

3.Koşu: Denk güçte isimlerin mücadelesinde (1) HANDSOME LAKE öncelikli şans tanıdığım isim. Gelişme içerisindeki (3) OĞLUM SERHAT ile formu yeterli (2) BRITISH BREEZE rakipleridir. Sonlarda etkili sprintiyle gelecek olan (5) KUTUP KIZI, idman görünümü ilgi çekici (6) LLEVAME CONTIGO ve toparlanan (4) SEVİNÇLİ sırasıyla daha sonraki ihtimaller.

4.Koşu: Üst üste ikinciliklerine göre (5) İNCİNİN KIZI bu defa kazanacak güçtedir. Süratli (1) MASTER CHEF ağır kiloya rağmen beyaz bayrak ayna yapacak kadar formda olup, yine ayağına çabuk olmasıyla güvendiğim (3)CONQUERING yazılmalıdır. (2) STARK hazırlıklarında gelişme kaydeden bir isim olup, son koşusunu kazanan (6) PRIZE GIRL yine ses getirebilir. Düzlük sprintiyle rakiplerini avlamaya çalışacak olan (8) GRAY WOLF, sürekli artan forma sahip (7) SOLIT FRIEND ve kilosu uygun (10) STORM RUNNER sürprizlerim.

5.Koşu: Etkili yarışlarından sonraki formunu devam ettiren (2) KOCATEPE ile ikinci tamamladığı koşusundan sonra 800 metrelik galobunda göz kamaştıran (7) KRALEMİR arasında mücadele geçmesini bekliyorum.

6.Koşu: Başarılı yarışlarıyla (1) BAYINDIR TAY'ın bu grubu geride bırakmasını bekliyorum. Üst sıralardan düşmeyerek fit durumda olduğunu belli eden (6) SAHA KRALİÇESİ ve istikrarlı koşan (3) BAL BERFİN bu safkanın adeta gölgesi olacaklar.

7.Koşu: İstanbul'daki iki başarısız koşusu sonrası Şanlıurfa'ya gelerek hazırlanan (5) SEED OF LOVE bu kez farklı koşmasını beklediğim isim. Zaman zaman etkili sonuçlar alabilen (2) KEEP GOING rakip görünürken, hazırlıklarında farklı koşabileceğini gösteren (9) NOVADORA jokeyi N.Altın ile ses getirebilir. Tabelada yer bulduğu son yarışı ışıklı (8) LORD OF THE IRON ile tecrübesinin bu gruba yetmesini beklediğim (1) BLACK LORD sürprizlerim.

8.Koşu: Formunu bulduğunu dikkat çeken son koşularında gösteren ve mesafeyi seven (4) MINIGUN öncelik tanıdığım isimdir. Bu tip mesafelerde adından söz ettiren (2) DAR SOKAK ile geri alındıktan sonra ilk yarışı olmasına rağmen (9) SERİN ÇOCUK rakipleri olacaktır. Her yarışını bir öncekinden daha iyi koşmakta olan (1) SOUND OF VICTORY ile ilgi çeken son üçüncülüğüne göre (6) BERISHA'dan sürpriz gelebilir.

9.Koşu: Son yarışlarında gösterdiği performans ile yükselişe geçtiğini gösteren (10) OĞLUMBENİM eküri avantajına sahip bulunarak tek yazılabilir.

BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 3.5.7.2

2.Ayak: 1

3.Ayak: 1.3.2.5.6.4

4.Ayak: 5.1.3.2.6.8.7.10

5.Ayak: 2.7

6.Ayak: 1.6.3

İKİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.Ayak: 5.1.3.2.6.8.7.10

2.Ayak: 2.7

3.Ayak: 1.6.3

4.Ayak: 5.2.9.8.1

5.Ayak: 4.2.9.1.6

6.Ayak: 10