1.KOŞU

BARİKAT :Son virajı kolay tempoda 4 boy önde lider dönen safkan son 200'den sonra farkı açarak 8,5 boy önde kazanma başarısı gösterirken 1.20.28 derecesi aynı gün diğer Maideni kazanan KÜÇÜK BAYCANIM 1.20.65 derecesinden daha iyi olması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

2.KOŞU

KOCAOĞLU: ÜNLÜBABA'nın son 300'den sonra devamlı son 100'e kadar faullerine mağruz kalırken düzgün sprint yapamayıp yarışı 7'nci bitirirken koşacağı ilk Handikap veya Şartlı yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

SAWYER: Son 300'den sonra rakiplerine hakim olup farkı açarak 6,5 boy farkla kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz

3.KOŞU

Start Çıkışında birbirilerine foul yapmak zorunda kalan safkanlar yarış komiseri start verildikten sonra kulvar değiştiren İSMAİL ÇİZİK'e 7 gün at binmeme cezası verdi

DÜLUCAN: Startla birlikte liderliği alan safkan son 300'den sonra farkı daha da açarak 12 boy farkla kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında güzel formuyla kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

ATİKSEMRA: Son 200'den sonra DÜLUCAN farkı açarak birinciliği garantilemesi boşlukta yarışı fazla zorlanmadan 3,5 boy farkla yarışı 2'nci bitirirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

4.KOŞU

YELESER : Son 800 1 boy önde geçen safkan son 400'den sonra farkı 5 boy'a çıkarması son metrelerde temposu düşmesine rağmen 1 boy farkla kazanırken,mesafe ayırt etmeden koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

5.KOŞU

KÜÇÜK BAYCANIM: Startla birlikte liderliği alan safkan 11 boy önde kazanırken 1.20.65 derecesi aynı gün diğer maideni kazanan BARİKAT'ın 1.20.28 derecesinden daha kötü olmasına rağmen kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

ÖZYAZAR: son 200'den sonra SEYRAN TEPE  birinciliği garantilemesi, ÖZYAZAR'ın şansı kalmayıp 2'cilik mücadelesine güzel sprinti ile son 200 dış kulvardan gelir gibi olmasına rağmen son 100'de nefes yönünden zorlanıp koşuyu 3'üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

7.KOŞU

KRALINADAMI: Yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup son virajı el oynatmadan kolay bir şekilde 2'nci dönmesi son viraj dönüldükten sonra liderliği alan safkan farkı 10 boya çıkarıp kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.