2.KOŞU

NAZZA: Son 200'den sonra çok dış kulvara açılıp zaman kaybetmesine rağmen yarışı 4. bitirirken fotoya canlı ve diri girişi 1.20.50 derecesi aynı gün diğer maideni kazanan MEMİŞ BABA'nın 1.21.07 derecesinden daha iyi derece yapması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

GÖKLERİN GÜLÜ: Erken başa geçen safkan son 30 metrede 1'inciliği ve 2'nciliği verip yarışı 3'üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

3.KOŞU

LET HER GO: bekleme yarışı yapan safkan koşunun liderlik mücadeleleri sonucu liderin değişmesini çok iyi değerlendiren safkan son 100'de 3'üncü durumdayken yapmış olduğu kısa sprinti ile son 50'de LADY BOURBON dışına daha sermayeli gelip liderliği alıp 1.10.70 derecesi ile kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

4.KOŞU

GEL GAYRI:Son 200'de dış kulvardan 9. durumda olan safkan fotoda baş farkıyla içindeki ŞKİPTAR'dan kurtarması o gelişi ile 50 metre daha olsa koşuyu kazanabilirdi.Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür

5.KOŞU

TEMİZKAAN:Yarış içinde bariyer dibinden devam binicisinin teşviki ve hafif kırbaç göstererek yarışa adepte etmeye uğraşması orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 4. bitirirken fotoya 3'üncü olan safkandan daha canlı ve diri girmesi o gelişi ile 30 metre daha olsa koşuyu 3. bitirebilirdi orta ve uzun mesafede koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

6.KOŞU

SON TOŞUR: Startla birlikte koşunun başlangıcında yer alamayıp 800 startını rakiplerinden 5 boy gerisinde sonuncu geçen safkan son 600'de 3 atın dışından son viraja dönülürken sağ elinle safkana kırbaç vurulunca safkan son virajı savrularak dönmesi zaman kaybetmesine neden olup son 250'den sonra safkan jokeyinin kontrolü dış kulvardan iç kulvara doğru jokeyinin kontrolünde gitmesinden dolayı yarışı 4. bitirirken safkan bu gün için binicisi ile hiç iyi bir uyum sağlayamadı ve kazanabileceği yarıştan safkan 4'üncü ayrıldı. Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

YAKUTİYE:Yarış içinde yerini alması son 600'den sonra bariyer dibine girmesi son viraj dönüldükten sonra önünün açılmasını çok iyi değerlendirip son 300'den sonra liderliği alması son 200'de orta kulvarı atın üstünde teşvikleri ile bu yarışı kazanırken M.G.Arslan apranti avantajı olması ilk 15 içinde şuanki formu ile bir apranti olup gelecek vadeden bir apranti

7.KOŞU

FIRE OF WORLD:Son 200'de 4 boy önde geçen safkan son 100'den sonra liderliyi HAKEEMOĞLU'na verip son 50'den sonra içinden ve dışından gelen safkanlara ikinciliği ve üçüncülüğü verip yarışı 4. bitirirken safkanın daha evelden sıkıntısı olan safkanın bu  yarışın son 100'den sonra temposunun düşmesine neden olup koşacağı ilk yarışını buna göre değerlendiriniz.

9.KOŞU

PRENSES DERYA: Startla birlikte liderliği alan safkan son virajı 2 boy önde lider dönmesi 1.19.95 ile kazanma başarısı gösterirken aynı gün MEMİŞ BABA'nın 1.21.07 derecesinden daha iyi derece yapması ile koşacağı ilk yarışında ihmal etmeyin.

BUĞU: son virajdan sonra piste gezinerek yarışı 4 bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

3.KOŞU

HADRAKIZ: Startla birlikte liderliği alan safkan 10 boy farkla M.Doğan ile kazanma başarısı gösterdi koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görüldü.

BELALI KADİR: yarış içinde yerini alamayan safkan son 300'den sonra bariyer dibinden yapmış olduğu atakları ile yarışı 6'ıncı bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

TAYLANHAN:Son 100'den sonra müthiş sprinti ile baş farkıyla 2'incilik ve 3'üncülük mücadelesinde yarışı 2'nci bitirirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

7.KOŞU

BEDİA KIZ:Son 200'den sonra orda kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 5'inci bitiren safkan koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.