13 Eylül Cuma günü vefat eden, TJK Başkanı – BJK 2.Başkanı – İş İnsanı Serdal Adalı ve ağabeyi Hünkar Şevki Adalı’nın annesi,  TJK Asli Üyesi merhum Hasan Adalı’nın eşi Özen Adalı  15 Eylül Pazar günü Adana Asri Mezarlığı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Adana Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.

TJK Başkanı Serdal Adalı başta olmak üzere Adalı Ailesi’nin üzüntüsüne iş, sanat, spor, siyaset ve atçılık dünyasından bir çok isim ortak oldu.

BJK Başkanı Fikret Orman, Galatasaray Antrenörü Fatih Terim, TYAYSD Başkanı ve TJK Asli Üyesi Talip Öztürk, eski TJK başkanlarından Yasin Kadri Ekinci, Ömer Faruk Girgin, TJK Yönetim Kurulu, TJK Asli Üyeleri, TJK Genel Müdürü, TJK Genel Müdür Yardımcıları, hipodrom eski ve yeni müdürleri, atçılık dernek başkanları, basın mensupları cenaze töreninde hazır bulundu. 

Özen Adalı son yolculuğuna uğurlanırken oğlu Serdal Adalı mezara tek başına indi, merhume Adalı oğlunun kolları arasında son yolculuğuna gözyaşlarıyla ve okunan dualarla uğurlandı. Sheraton Otel’de erkek ve bayan olmak üzere ayrı ayrı taziye açıldı.

Annem kadar sevdiğim ve değer verdiğim merhume Özen Adalı’nın vefatı dolayısıyla derin üzüntü içerisindeyim. Annemi yeniden kaybetmiş gibi yüreğim sızladı, diyebilirim. Bu yüzden ebedi istiragâthına uğurlanışı 24 saat sonra yazabildim. Merhume Özen Adalı’ya bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine hem Akyer Ailesi hem de www.liderform.com.tr Ailesi olarak baş sağlığı dileriz.

Kemal Akyer

Özen AdalıÖzen Adalı