1.Koşu:

(5) ÜNSALHAN: Son 200'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3.bitirirken, 1,26,52'lik derecesi ile koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

2.Koşu:

(5) CECELİ: Son 200'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu etkili atakları ile yarışı 2.bitirirken, fotoya canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

3.Koşu:

(2) AGAH: Son 200'den sonra iç kulvara yakın orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile aradakı 2 boyluk farkı yarım boya düşürüp yarışı 2.bitirirken, fotoya canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

4.Koşu:

(5) AYBÜKE: Son viraja el oynatmadan orta kulvardan kolay tempoda giren safkan, son 500 ile 150 arası trafik sorunları yaşayıp bir kaç kere dış kulvara açılmayak isteyip dışında safkanların olmasından etkilenerek yarışı 5.bitirirken, koşacağı ilk yarışını bu koşusu ile ölçü almayın, çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

 

5.Koşu:

(1) GAZINÇ: Son 600 geçilirken, koşunun liderliğini alan safkan, son 200'den sonra dışından gelen GÜZEL ÇOCUK'un tüm ataklarına karşı koyarak 1,34,05'lik derecesi ile 1,5 boy farkla kazanırken, son 800'ün 0,51,96 olması ile koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

 

6.Koşu:

(8) ORDER OF THE ROSE: Son 200'den sonra BODYGUARD HERO'dan liderliği alarak 1,10,30'luk derecesi ile kazanma başarısını gösterirken, son 800'ün 0,44,48 olması ile ilk yarışında güzel formu ile kesinlikle ihmal etmeyin.

 

7.Koşu:

(2) BULUT: Bekleme yarışı yapan safkan, son 100'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile içindeki üç safkandan liderliği alarak 1,37,77'lik derecesi ile kazanma başarısını gösterirken, son 800'ün 0,47,40 olması ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

 (5) PRINCE ANATOLIAN: Start verildikten sonra 1,5 tereddütlü çıkan safkan, kendini dış kulvara atması son viraja kadar safkanların drışından dolaşarak gelmesi sonuncu durumda düzlüğe çıkarak son 300'den sonra orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile son 20 metrede BULUT'un 1.liği garantilemesi ile son 5 metrede iki atın arasından girip çıkarak yarım-baş farkıyla yarışı 2.bitirmesi ile koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

 

9.Koşu:

(2) COACH: Son viraja jokeyinin teşviki ile 5.durumda giren safkan, son 100'den sonra içindeki safkanlara hakimiyetini hissettirerek 3 boy fark ile kazanırken, binicisinin elinde sermaye olması, fotoya canlı girişi ile 1,24,67'lik derecesi ile kazanırken, son 800'ün 0,47,52 olup mesafe uzadıkça daha farklı koşacak olup ilk yarışında hangi grup olursa olsun kesinlikle ihmal etmeyin.

 1.Koşu

(7) BAMBOLEO: Son 100'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti ile fotoya mermi gibi girip baş-yarım boy farkla yarışı 3.bitirirken, o gelişi ile 50 metre daha olsa koşuyu 2.bitirebilirdi, koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

 2.Koşu

(8) YÜCELİR: Son 300'den sonra bariyer dibinden yapmış olduğu güzel sprinti ile son 100'den sonra dışındaki ABHER ve CANIM MİRA ile fotoya yakın aralıklarla girip burun-baş farkıyla kazanma başarısını gösterirken, koşacağı ilk yarışında ihmal etmeyin.

 (15) ABHER: Yarışı burun-baş farkıyla 2.bitirirken, kazanan safkan başarılı başarılı koşmuş olup ilk yarışında dikkat diyoruz.

 (16) KORYİĞİT: 1000 startı geçilirken YÜCELİR'in faullerine maruz kalıp son viraj dönüldükten sonra anlık sorunlar ve sağlık sorunu faullerden dolayı yaşamış olacak ki son 300'den sonra yarışı bırakarak farklı bir şekilde koşuyu sonuncu bitiren safkan, ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 (1) ROMEO: Son virajı altıncı durumda dönmesi binicisinin tüm çabalarına doğru tam istenildiği gibi arttıramayarak dış kulvardan yarışı 7.bitirirken, bu koşusunda nefes açmış olup koşacağı ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

3.Koşu:

(4) ÇAVŞİN: Son virajı bariyer dibinden dönen safkan, son 400'den sonra bir ara kazanacak gibi gelip son 50'ye kadar birincilik mücadelesi yapması daha sonra düşen temposu ile yarışı 4.bitirirken, koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

4.Koşu:

(1) GÜLÜŞLÜ: Son 100'den sonra yapmış olduğu müthiş sprinti ile yarışı 4.bitirirken, o gelişi ile 30 metre daha olsa koşuyu 2.bitirebilirdi, koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

 

5.Koşu:

(1) EL PATRON: Son 100'de orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile son 50'de rakiplerine hakim olup koşuyu kazanırken, güzel formu ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

(3) OĞLUM MURAT: Son 100'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı baş farkıyla 2.bitirirken, koşuya protesto çekildi. Sıralamayı değiştirecek bir protesto olmayıp ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

 (11) GALVATRON: İç kulvardan orta kulvara açılırken, OĞLUM MURAT ile birbirlerine faul yapmaları koşuya protesto çekilip sıralamayı değiştirecek bir durum olmayarak yarışı baş farkıyla 3.bitirirken, ikinci olan safkan kadar başarılı koşmuş olup koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

 7.Koşu:

(7) ÇAKIRIN KIZI: Startla birlikte liderliği alan safkan, son 100'den sonra düşmeye başlayan temposu ile dışındaki GLABELLA'da hafif tampon yapması ile safkan yarıştan koparak 3.olurken, koşuya protesto çekilmiş ama sıralamayı değiştirecek bir pozisyon olmayıp koşacağı ilk yarışında ecele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

 

8.Koşu:

(1) ANTEPLİ KAYRA: Son 200'de dış kulvardan yaptığı etkili atakları ile yarışı 4.bitirirken, fotoya canlı girmesi ile koşacağı ilk Maiden yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

9.Koşu:

(2) WAR REASON: Son 150'de dış kulvardan birbirlerini sürükleyerek gelen safkan, 1boy - burun - baş farkıyla yarışı 2.bitirirken, kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

 (12) FRESH YOURSELF: Son 200'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı yakın aralıklarla 5.bitirirken, fotoya canlı girmesi ile ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.