1.KOŞU

GÜNEYCAN:Bekleme yarışı yapan safkan yarışın yüksek tempoda gitmesini iyi değerlendirip son 50'de farkı 2,5 boy çıkarıp 1.15.45 derecesi ile kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz

3.KOŞU

CRANBERRY QUEEN:50 metrede dış kulvardan açığından bir birini sürüklüyerek gelen QUEEN SALIMA ve BELLA CAVALLO'ya birinciliği ve ikinciliği baş boyun farkıyla verip yarışı 3'üncü bitiririken ilk yarışında sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

ALTIN KRAL: Son viraj dönüldükten sonra sprint kulvarını çok geç hazırladı yarışı 4 bitirdi fotoya canlı girdi ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin

5.KOŞU

KOZAN DAĞI:Son virajı pisti ortalıyarak önde kolay bir şekilde 2'inci döndü dışından gelen ÇIKMAZOĞLU'nun tüm ataklarına karşı koyarak kazandı.İlk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

ŞEKKİYA:Startla birlikte liderliği alıp son virajdan sonra farkı açarak 8 boy farkla kazanırken 1.14.62 derecesi aynı gün diğer Maideni kazanan FOST TO RAIN'in 1.15.45 derecesinden 1 saniyeye yakın daha iyi olması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

CAN TITANIC:son 100'den sonra ŞEKKİYA farkı açarak birinciliği garantilemesi boşlukta 2'inci olurken ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.KOŞU

FLYING LION: Son virajı 2 boy önde dönen safkanın binicisi son 300'den son 2 safkan dönüp arka grubu beklemesi içinden gelen safkanı yanına gelince fotoda yarım boy farkla yarışı 2'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

1.KOŞU

ALBERTO: Son viraja 4'üncü durumda orta kulvardan girişi son 400'den sonra safkanların dışına çıkışı son 300'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile son 100'de liderliği alıp 3 boy fark ile 1.26.40 derecesi ile kazanırken son 800/49.76 olması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ölçü almayın

DOWN TOWN:Startla birlikte liderliği alıp son 100'de dışından gelen ALBERTO'ya liderliği verip yarışı 2'inci bitirirken ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görüldü.

2.KOŞU

UNCHAINED MELODY:son 150'de liderliği aldı son metrelerde dışından gelen FREESIA'nın ataklarına direnen safkan burun ile kazanırken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

FREESIA:Son 100'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile UNCHAINED MELODY fotoda burun farkı ile 2'inci olurken o gelişi ile bir aksiyon daha olsa koşuyu kazanabilirdi,Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin 

3.KOŞU

AKDENİZ FIRTINASI:son 300'den sonra piste biraz gezinerek son 150 sonra iç kulvara yakın orta kulvardan sprinti ile tek kalarak yarışı 6'ıncı bitirirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

NESLİTAN:Son 100'dem spmra yapmış olduğu güzel sprinti ile hucumda geç kalmasına rağmen koşuyu 3'üncü bitirirken o gelişi ile 10 metre daha olsa koşuyu 2'inci bitirebilirdi.Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

4.KOŞU

ÖZAYBERK:Son 300'den sonra devamlı binicisi bariyer dibine gitmek isteyen safkanına buna izin vermeyip başını düzeltmekle uğraşmasından dolayı zaman kaybedip son 10 metrede dışından gelen çok ÇAKIRALİ'yede 2'inciliği verip 3'üncü olurken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

6.KOŞU

ASİLHABER:Son 20 metrede 4 fotoda güzel sprinti ile yarışı birinci bitirirken 1.26.68 derecesi ilk yarışında keinlikle  ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

7.KOŞU

SUKAYA: Son 300'den sonra bariyer dibini alan safkan son 200'den sonra farkı 3 boya çıkarıp 1 boy farkla 1.31.58 derecesi ile koşacağı ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.