1.KOŞU

ARROW:Startla birlikte liderliği alan safkan beyaz bayrak ayna yaparak 2.12.10 ile kazanırken farkın 2,5 boy olması fotoya canlı girişi ile ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görüldü.

2.KOŞU

BOZTEPEBEY:Ağır tempoda başlıyan yarışta safkan liderliği alıp Ö.Yıldırım istediği tempoda yarışı ön tarafta götürüp son 600'den sonra yarışa yüksek tempo verip almış olduğu avantajını son 400 teşvikle başlayıp ilk kırbacı son 300 civarında safkana vurmasıyla farkı bir anda 3 boya çıkarıp arka grubu uyutarak 2 boy farkla 1.37.47 ile kazanırken son 800/0.56.16 olurken fotoya canlı girmesi ilk yarışında ihmal etmeyin.

ZUBEYİR:Yarışın gidişatın temposunu iyi hesaplayamayınca bu gün için safkan 2'incilikte yetindi ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

3.KOŞU

VERNAZZA:Son viraja bariyer dibinden jokeyinin hafif teşviki ile 7'inci girdi.Ahmet Çelik'in safkanın son 400'den sonra bariyer dibinden sprint yapamıyacağı görünce atını orta kulvara açılarak safkanların dışından sprint yaptırmak istedi son 250'de trafik sorunu yaşamadan önündeki 3 atın dışına çıkan safkan son 100'de 4'üncü durumda olmasına rağmen yapmış olduğu güzel sprinti ile son 50'de liderliği alıp bu metreden sonra jokeyinin kontrolünde kazanırken fotoya canlı girişi kabiliyetli bir tay görünümü verip 1.15.93 derecesi son 800 mesafe uzadıkça çok daha farklı koşacak olup ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

DAINTREE:startla birlikte liderliği alan safkan son 50'de dışından kuvvetli gelen VERNAZZA'ya liderliği verip 1.16.20 ile yarışı 2'inci bitirirken ilk Maiden yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde kazanıcak güçte görüldü.

4.KOŞU

ROYAL AVŞAR:Startla birlikte koşunun liderliği ilk 100 metre içinde ANGELSBOY,ALAÇATI AĞASI,TULPARHAN'a foul yaparak liderliği alırken üç safkanın binicileri ile birlikte bir sıkıntı yaşadı.Ön grupta bunlar yaşanırken arka grupta THE MATCHED ve BITCOIN'in bir birini kollaması önde koşuyu forse eden ROYAL AVŞAR'ı unutmaları safkan G.Kocakaya'nın koşunun temposunu çok iyi ayarlıyarak arkasındaki rakiplerininde kendisini rahatsız etmemesinden dolayı son 500'den sonra safkanın teşviklerine başlaması bu metrelerde yarıştaki ciddi rakibi THE MATCHED ile arasındaki 8 boyluk farkı KARATAŞ BITCOIN ön tarafa gidemeyeceğini hissedip ROYAL AVŞAR'ı hedef görmesi güzel sprinti yeterli olmayıp safkan koşuyu G.Kocakaya'nın akıl dolu binişi ile 2.01.98 ile kazandı son 800/0.52.12 oldu ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görüldü.

THE MATHCED:Yarış içinde ön tarafa giden safkanları fazla ciddiye almayıp kendi halinde koşan safkan ciddi rakip olarak BİTCOIN'i seçmesi son 500'de BITCOIN'ın gelemediğini hissedip ondan ayrılıp ROYAL AVŞAR ile aradaki 8 boy farkı eritme çabaları yeterli olmayıp yarışı 2'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

BABAHANCI:son 150'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3'üncü bitirirken fotoya kazanan safkandan daha canlı ve diri girmesi ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

GÖĞÜSGEREN:Bir süre ara veren safkan bu yarışında son metrelerde dışından gelen BABAHANCI'ya 3'üncülüğü vererek yarışı 4'üncü bitirirken nefes yönünden zorlandığı görülüp bu koşusu galop niyetine gelmiş olup ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

KIRKDOKUZ:Son 600 geçilirken MAVİBAHAR'ın dışına sermayeli bir şekilde gelen safkan başa baş mücadeleden son 200'den liderliği alıp 3 boy farkla 1.37.65 ile kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında güzel formuyla kesinlikle ihmal etmeyin.

MAVİ BAHAR:118 gündür start almayan safkan dışındaki KIRKDOKUZ'a son 200'e kadar direnebildi, nefes yönünden zorlandı bu koşusunda nefes açıp ilk yarışında çok daha farklı koşacaktır.

7.KOŞU

HAKİMŞAH:Son viraja el oynatmadan kolay bir şekilde 2'inci girip son 300'de liderliği alıp farkı 5 boya çıkararak 1.15.76 derecesi ile kazanma başarısı gösterirken son 800/0.50.32 olması koşacağı ilk yarışında hangi grupta koşarsa koşsun kesinlikle ihmal etmeyin.

FAST FANTASTIC:Son 100'den sonra HAKİMŞAH birinciliği garantilemesi boşlukta dışındaki EL REY MUNDO ile ikincilik 3'üncülük mücadelesinde yarım boy fark ile yarışı 1.16.78 derecesi ile 2'inci bitirirken ilk yarışında ihmal etmeyin.

1.KOŞU

UYGUR:Son 200'den sonra orta kulvardan ATOM CEMİL ve GÜVENHAN bir birilierini sürüklemesi boşlukta yarışı 3'üncü bitirirken 1.36.32 derecesi aynı gün diğer maideni kolay kazanan PERSİON PRINCE'nin 1.36.44 derecesinden daha iyi olması ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

2.KOŞU

TUTARLI:Son 300'den bariyer dibinden gelerek bir ara dışındaki UZUNBEY'den liderliği alır gibi olmasına rağmen son 50'de tekrar dışındaki UZUNBEY'e liderliği verip yarım boy burun boyun farkı ile yarışı 2'inci bitirirken ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

BAŞKAYNAK:Son 50'de orta kulvardan ekürüsü EMİRSOY ile birlikte güzel sprinti ile yarım boy burun boyun farkıyla yarışı 4'üncü bitirirken 2.17.08 derecesi ile birinci ile arasında 16 salise fark olması fotoya canlı girişi ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

3.KOŞU

ENGINSOY:Son 100'de trafik sorunu yaşayıp zaman ve aksiyon kaybı yaşamasına rağmen son metrelerde dışındaki ÖZBILGIN'den 3'üncülüğü burun farkıyla kurtarması 2.11.18 derecesi ile fotoya canlı girişi ilk yarışında dikkat diyoruz.

5.KOŞU

KARDEŞCAN:Yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup son 400'de ERGÜÇLÜ'nün dışına kolay gelip son 300'den sonra liderliği 1.34.30 ile 11 boy fark yaparak kazanırken son 800/0.54.96 olması güzel formuyla koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

PERSION PRINCE:Startla birlikte liderliği alıp son virajı el oynatmadan 2 boy önde lider safkan son 400'den sonra farkı 9 boya çıkarıp 1.36.44 ile kazanırken aynı gün diğer Maiden kazanan GÜVENHAN 1.35.68 derecesinden kötü olması birinci koşu iki safkan başa baş mücadele etti PERSION PRİNCE  güle oynuya kazandı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.KOŞU

ÖZGÜRREİS:Son virajı 5 boy önde dönen safkan son 50 dışından gelen TURGAY BAŞKAN'a liderliği verip yarışı 2'inci bitirirken ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde kazanıcak güçte görüldü.

MÜHENDİS:Yarış içinde yerini almakta gecikip son 100'den sonra dış kulvardan güzel sprinti ile yarışı 3'üncü bitirirken fotoya canlı girişi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.