1.KOŞU

WAIT FOR IT:Bekleme yarışı yapan safkan son virajı safkanların dışından el oynatmadan kolay dönmesi son 200 liderliği alıp farkı 3 boy çıkarıp 2.12.94 ile kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında ihmal etmeyin.

DYMAXION:Son 50'den sonra ilk ikinin belli olması son metrelerde nefes yönünden zorlansada koşuyu 3'üncü bitirirken 2.14.60 derecesi bu koşuda nefes açıp ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

2.KOŞU

FİRDES TAY:Son 200'de sprinte kalkdığı metrelerde önünde gezinerek orta kulvara açılan ELİZABETH KEEN'den etkilenmesine rağmen yarışı 3'üncü bitirmesi ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

3.KOŞU

HOVARDO:Bekleme yarışı yapan safkan son 100'den sonra GÖKTUĞ'dan liderliği alıp 6,5 boy farkla kazanma başarısı gösterirken 1.24.68 derecesi son 800/56.52 olması ilk Şartlı ve Handikap yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görüldü.

GÖKTUĞ:Son 100 kadar lider gelen safkan dışından gelen HOVARDO'ya liderliği vermesine rağmen en yakın rakibine 4 boy fark yaparak koşuyu 2'inci bitirmesi koşacağı ilk yarışında Maidenden çıkacak güçte görüldü.

4.KOŞU

ANGELETTA:Startla birlikte liderliği alan safkan temposu ilk 800 metre bozacak at olmayınca beyaz bayrak ayna yaparak koşuyu 1.40.72 ile kazanırken son 800/51.33 olması ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

OVER ALL:Son 200'de ANGELETT'nın dışından gelip geçmek için dışına çıkan safkan son 100'de tekrar ANGELETTA'nın yanına gelince kazanabileceği yarıştan 2'inci ayrılırken 1.40.90 derecesi koşacağı ilk yarışında kesnilikle ihmal etmeyin.

5.KOŞU

SECRET LOVER:DB denenen safkan yarışın baştan itibaren yüksek tempoda koşunun gitmesi safkanın bir anda yarışı lehine dönüp son 300'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile son 200'den sonra içindeki FLORIDA COAST, KUZEY YAĞMURU'na hakimiyetini hissetirip 1.27.62 ile 1.5 boy fark ile koşuyu kazanırken son 800/50.52 yarışın temposu olması fotoya canlı girişi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

FLORIDA COAST:Son 200'de içinden gelen KUZEY YAĞMURU ve dışından gelen SECRET LOVER'in hafif foulüne mağruz kalmasa bu gün için yarışı 2'inci bitirebilirdi koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

DUYGU SELİ:Startla birlikte liderliği alan safkan son virajı 2 boy önde dönüp 1,5 boy fark ile 1.24.41 derecesi ile koşuyu kazanıp 1.24.41 derecesi aynı gün diğer Maideni kazanan HOVARD'ın 1.24.68 derecesinden daha iyi bir dereece yapması ilk yarışında ihmal etmeyin.

ÖZMAHİDE:Son viraj dönüldükten sonra DUYGUSELİ'nin içine girmese dışına çıksa bu gün için koşuyu kazanabilirdi 1.24.63 derecesi aynı gün diğer maideni kazanan HOVARD'ın 1.24.68 derecesinden daha iyi bir dereece yapması ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.KOŞU

DEMİRPENCE:Son viraj dönülürken orta kulvardan kolay bir tempoda 1 boy önde lider dönen safkan son 200'den sonra rakiplerine hakim olup 1.33.93 ile kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında ihmal etmeyin.

TAHTALI:Son 100'den sonra DEMİRPENCE yarışı 1.53.93 ile kazanma başarısı gösterirken ikincilik 3'üncülük mücadelesinde fotoyda içindeki ATİK ATİK burun farkıyla 2'inciliği verip 3'üncü olurken 2'inci olan safkan kadar başarılı koşmuş olup ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin

1.KOŞU 

SACRED ZENYETTA:Startla birlikte liderliği alan safkan yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup binicisi tek kırbaç vurmadan 1.52.60 ile kazanma başarısı gösterdi. Son 800/50.68 olması ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

2.KOŞU

BOLD GIRL:Son virajı 3 boy önde dönme avantajı yarış içinde tek ciddi rakibi QUEEN OF PROTI jokeyi safkanına çok güvenip avans verme avantajını çok iyi kullanıp 1.26.75 derece ile koşuyu kazanırken son 800/51.04 dereecesi koşacağı ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görüldü

QUEEN OF PROTI 5 boy startta kalan safkan binicisi safkana çok güvenip bariyer dibi avantajını trafik sorunu yaşamadan atlaması Tolga Yıldız rakibi BOLT GIRL son viraj dönüldükten sonra çok avans verip tribün şovu yapayım derken %100 kazanabileceği yarıştan 2'nci ayrılarak, BOLT GIRL'a Hişman Çizik ne kadar güzel bindiyse T.Yıldız QUEEN OF PROTI'e o kadar kötü bindi koşacağı ilk yarışında bu koşusunu ve derecesini kesinlikle ölçü almayın çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

3.KOŞU

COSMOS:Son viraj dönüldükten sonra sprint kulvarını geç ayarlayıp son 100'de yapmış olduğu güzel sprinti ile yakın aralarla yarışı 3'üncü bitirirken fotoyu birinci ve 2'inci olan safkanlardan çok daha canlı ve diri girmesi koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

LAMBUKA:Ön tarafa erken gelip liderliği alan safkan son 200'de dışına gelen kuvetli gelen BOZDAP BEYİ'nin binicisi sağ elinle kırbaç hakkını kullanırken her kullandığında içindeki safkanın üstüne yatarak çaktırmadan foul yaparak son 50'de liderliği alıp 1.5 boy fark ile kazanırken safkanda yarışı 2'inci bitirdi ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

5.KOŞU

GOLD FIST:Son 100'de yapmış olduğu güzel sprinti ile fotoda burun farkıyla yarışı kazanma başarısı gösterirken fotoya canlı girişi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

SARRAFHAN:Son 200'den sonra YURDA IŞIK ve HİMAYUN bir birlerini sürüklemesi bunların 2 boy dışında tek kalmasından dolayı yarışı 3'üncü bitirirken fotoya birinci ve 2'inci olan safkanlardan daha canlı ve diri girmesi ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.