Bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğümüz ilk online turnuvamız 13 Mayıs'da başlıyor. 3 Kategoride düzenlenecek ödüllü ilk turnuvamızı, 1000. Sayısını görerek Türkiye’nin en uzun süre yayın yapan haftalık dergisi olma ünvanını taşıyan Yarış Dünyası Dergisi anısına düzenledik.  Tüm yarışseverlere açık olan turnuvamıza katılmak için sitemize üye olmanız yeterli.

Kategoriler ve Puanlama

 1.  En yüksek puan:  Turnuva boyunca yarışseverlerin oynadıkları kuponlar içerisinden en yüksek puanlısı yarışmaya dahil edilir. Kupon puanı, her bir ayakta kazanan atın AGFsi ve kupon bedelini dikkate alan bir formülle oluşturulmaktadır.

 2.  En Büyük İkramiye: Kazanan kuponlar, TJK’dan kazanılan günün ikramiyesine göre  sıralanır.  İkramiyelerin eşit olduğu durumlarda, kupon bedeline göre sıralama yapılır.

 3.  Turnuva Puanı:  Yarışseverlerin katıldıkları her gün aldıkları en yüksek puanlı kuponlarından bir turnuva puanı oluşturulur. Yarışmacının yarışa katılmadığı günler puanına olumsuz olarak yansır.

Ödüller

Birincilik Ödülleri: Liderform kategori birincilerine 10 gram ağırlığında 24 ayar Hatıra Altını ve 1 sene premium üyelik.

Tabela 5 Ödülleri:  Liderler tabelasında ilk 5’e giren yarışseverlerimize 1 sene premium üyelik.

Tabela 10 Ödülleri:  Liderler tabelasında 6-15. Sırada kendisine yer bulan yarışseverlerimize 6 ay premium üyelik.

Tabela  30 Ödülleri: Liderler tabelasında 16-30. Sırada kendisine yer bulan yarışseverlerimize 6 ay premium üyelik.

Turnuvaya dair detaylı bilgi ve yeni sistem önümüzdeki hafta Turnuva sayfasında (beta dönemi Ermeydanı sayfası) ilan edilecektir.

Saygılarımızla