8 Mayıs Çarşamba günü Veliefendi Hibodromu'nda yapılan İ.Ü.C.V. Fakültesi koşusunu ÇELİKMAN jokeyi Ayhan Kurşun ile 1.34.41 ile kazandı.

YARIŞIN VİDEOSU

ÖDÜL TÖRENİ VE AĞIR ÇEKİMİ

null

Koşu sonrası düzenlenen törende kazanan safkanın sahibi adına Çilem Özdemir’e plaketini, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güven Kaşıkçı verdi.

null

Şeref Tribünü’ndeki ödül törenine TJK Genel Sekreteri Sadettin Atığ, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yücetürk, Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü Dr. Ender Aydıner, Fakültenin Atçılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Can Gündüz ile akademisyenler ve davetliler de katıldı

Derece: 1'34''48
1400 Metre Kum
Koşulan Mesafe 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m Bitiş
Müddet

 

14''90 26''61 39''40 53''19 1'06''81 1'20''35 1'34''48
1 1 ÇELİKMAN 15''52[04] 27''73[04] 40''51[04] 54''02[04] 1'07''26[03] 1'20''63[03] 1'34''48[01]
2 5 MAKRIKÖY 15''21[03] 27''30[03] 40''17[03] 53''71[03] 1'06''95[02] 1'20''37[02] 1'34''75[02]
3 6 MİRA MİRA 14''90[01] 26''61[01] 39''40[01] 53''19[01] 1'06''81[01] 1'20''35[01] 1'35''01[03]
4 2 ÖZBATU 15''73[05] 28''14[05] 40''78[05] 54''29[05] 1'07''56[05] 1'20''84[04] 1'35''12[04]
5 4 MEZİTHABER 16''17[06] 28''46[06] 41''16[06] 54''64[06] 1'07''86[06] 1'21''53[05] 1'36''37[05]
6 3 GÖKYÜZÜ 14''97[02] 26''71[02] 39''93[02] 53''58[02] 1'07''37[04] 1'22''44[06] 1'41''37[06]

TRAKUS

KAIZBERT (ZADOR) (RU)AL 1993 TEMBR (RU)KIR 1986 MASCAT (RU)KIR 1975 ASWAN (RAAFAT) (RU)KIR 1958 NAZEER (RU)KIR 1934  
 
YOSREIA (RU)KIR 1943  
 
MALUTKA (RU)KIR 1968 SALON (RU)KIR 1959  
 
MONOGRAMMA (RU)KIR 1963  
 
TEBERDA (RU)KIR 1965 KONTAKT (RU)KIR 1961 NIL (RU)KIR 1951  
 
KOPILKA (RU)KIR 1900  
 
TEPLITSA (RU)KIR 1957 PRIBOJ (RU)AL 1944  
 
TARASZCZA (RU)KIR 1900  
 
KALINA (RU)KIR 1976 NASLEDNIK (RU)KIR 1961 NIL (RU)KIR 1951 SID ABOUHOM (RU)1900  
 
MALAKA (RU)KIR 1900  
 
NITOCHKA (RU)KIR 1948 NASEEM (RU)1900  
 
TARASZCZA (RU)KIR 1900  
 
KARMENSITA (RU)AL 1969 MAK (RU)AL 1956 KOREJ (RU)1900  
 
MADILA (RU)AL 1900  
 
KARMEN II (RU)AL 1956 NEGATIV (RU)KIR 1945  
 
KOPNA (RU)AL 1900  
 
TOKKIZAL 1999 HALİDAL 1991 ALBATURAL 1978 SATVETKIR 1968 AKBATURKIR 1960  
 
KEMİYETÜLIRAK.4KIR 1950  
 
MENCULE.11AL 1961 TUFANAL 1940  
 
MENCULE.4AL 1949  
 
NEAME.39AL 1983 YOZGATLI.1AL 1969 BERK.8AL 1960  
 
ZEHRA.34AL 1958  
 
NEAME.23AL 1969 KURUŞ.8KIR 1956  
 
NEAME.17KIR 1964  
 
CANKAT.1DORU 1990 SA'D.13/75AL 1975 EKİZAL 1966 SA'D.3.AL 1951  
 
MESRURE.16AL 1958  
 
KEMİYETÜLIRAK.4AL 1950 TARZANKIR 1938  
 
KEMİYETÜLIRAK.2KIR 1941  
 
SENARDORU 1979 HİLALÜZZAMAN.15DORU 1966 FIŞ.FIŞDORU 1941  
 
MEBRUKE.30DORU 1956  
 
ŞAHİDE.21DORU 1964 BERK.4AL 1954  
 

ŞAHİDE.8.KIR 1957