null

 

13 Mayıs Pazartesi günü Kartepe Hipodromu'nda, Engelliler Haftası nedeniyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi ile koordine edilen özel bir etkinlik gerçekleştirildi.

 

nullKartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman 

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın katılımlarıyla gerçekleşen etkinlikte, Ümmü Kumru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin özel çocukları tarafından halkoyun gösterileri, özel zeybek oyunu gösterisi ve Survivor parkuru oyunları ile eğlenceli dakikalar yaşadılar.

 

null

 

“At Aşkı Engel Tanımaz” sloganı ile çıktığımız bu yolda Türkiye Jokey Kulübü bir ilki daha gerçekleştirdi ve Kocaeli Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanı Ufuk Koçak’ın hipodromda, yarış atlarının koştuğu pistte ata binme hayalini gerçekleştirmesi için Kartepe Hipodromu kapılarını açtı.

 

null

 

Kartepe Hipodrom Müdürü Ali Cumhur Özertaş, Kocaeli Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanı Ufuk Koçak’a at heykeli hediye etti. 

null

 

Kocaeli Başiskele Engelli Basketbol takımı ile Bahçeşehir Koleji basketbol takımının tek potada basketbol maçı müsabakası ile de etkinlik son buldu.

 

null

 

null