İSTANBUL

2.KOŞU

ŞARLO Bekleme yarışı yapan safkan son 400'de vargel dibinden gelerek VITARA'dan liderliği alacak metrelerde önünde VİTARA'nın önünde gezinmesinden dolayı Mehmet Kaya Tayını tutarak VİTARA'nın dışına alıp 1.26.21 derecesi 5.5 boy önde kazanma başarısı gösterirken yarışın son 800-0.57.72 olması çim pist çok farlı koşacak olup ilk yarışında dikkat diyoruz

3.KOŞU

DRECT WINson 200 vargel dibinden yapmış olduğu ataklarıyla yarışı 4.bitirirken 2.00.70 derecesi aynı gün kazanan İŞİN ASLI'nın 2.00.76 derecesinden daha iyi olması koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

ZEHTER yarış içinde sprint kulvarını çok geç ayarladı koşuyu 5'inci bitirirken fotoya 2,3,4 olan safkanlardan daha canlı ve diri girmesi 2.01.18 derece aynı gün diğer Maideni kazanan İŞİN ASLI 2.00.76 derecesinde 42 selise eksik olması koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz..

4.KOŞU

LOKUMOĞLU ön tarafa çok erken geldi safkan hırslı bir at olup dışındaki BABAEMİR'i son 300'den ısırmaya teşebüs etti özelikle son 20 ciddi ısırmaya teşebüs etmesinden dolayı jokeyi safkanı tutmak zorunda kalıp en kötü ilk 3'de bitireceği yarışı 5'inci bitirdi koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde bu gruplarda kazanacak güçde görüldü.

KARTAL KIZ son 150 yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3 bitirirken fotoya 1 ve 2'inci olan safkanlar kadar başarılı koşdu. İlk yarışında çok daha farklı koşacaktır.

MERİH Tabela dışı kaldı safkan padok görünümü ile çok iyidi. koşacağı ilk yarışında son viraj dönüldükten sonra vargel dibini kapması halinde sevdiği vargele yaslanıp kuvvet alarak çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz