2.Koşu

KIRATIN GÜZELİ son viraj dönüldükten sonra atı düzeltme jokeyinin uğraşması kırbaç sağdan soldan vurmakla'da olmayıp yarışı 5'inci bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

PORSUK KIZI yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup 3 boy startta kalıp 7.5 boy farkla kazanması 1.19.59 bu yıl maiden'de ilk defa görülen bir derece olması koşacağı ilk yarışında hangi grupta olursa olsun değerlendirmeye alınız.

4.Koşu

ILDIRLI yarış içinde binicisiyle hiç uyum sağlıyamadı son viraj dönülürken kapanması son 400 dışa doğru açılması son 300'den sonra safkan piste gezinmeye başlayıp iç kulvara doğru kayması ile yarışı 4 bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

5.Koşu

NEW TRANSATLANTIC son viraja 11 girdi dış kulvardan son 200'den sonra müthiş sprinti ile kazanırken bu formuyla bir sonraki yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğunu görülmüştür.

TAŞKESEN son 100 en dış kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti fotoya mermi gibi girişi ile 3'cü olurken koşacağı ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.Koşu

SAFİR KIZ son 150 orta kulvardan yarışın hiç bir yerinde kopmayıp yarışı 3.bitirirken koşacağı ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

KOMSHU dış kulvardan son 100'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti yarışı 5'inci bitirirken o gelişi ile 50 metre daha olsa koşuyu 4 bitirirdi,koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

9.Koşu 

GÖKTEKİNBEY Grubun kalabalık olmasından dolayı trafik sorunları yaşayıp yarışı 5'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz