ŞOK ŞOOK ŞOOOKKK ( DAVUT HOCA ADANA’ DA ACİLEN HASTANEYE KALDIRILDI )

Efendim bugüne kadar gerek tarafsız ve ölçülü haberciliğimizle eksik olmayın siz dostlardan her zaman takdir alarak büyük gurur duyuyoruz çünkü EF MEDYA asla belgesiz konuşmaz asla asparagas haber yapmaz diye kısa bir not alarak haberimizie geçelim istiyoruz, biliyorum şu satırları okuyan siz yarışsever dostlarımız bunlara gerek yoktu diye içinizden geçirmiş olabilirsiniz lakin daha önce hatta yıllar önce yaptığımız ve köfte ve ciğer yeme rekorlarını alt üst eden Davut hocam haberlerine pek inanmayan bazı dostlarımız bizim haberlerimizi ıcık abartılı bulmuşlardı bu haber onlarda nazcizhane kapak olacak diye düşünüyoruz zira en başta söylediğimiz üzere EF MEDYA ailesi asla belgesiz konuşmaz diyoruz ve DAVUT AKDI hocamın başına gelenleri tek tek haber yapıyoruz. salı günü şanlıurfa’ dan gelerek adana’ daki seyis kursu için gelen DAVUT hocam ile sağolsun hakikaten birbirimizi çok sever sayarız bir abim gibidir ama beni hiç dinlemez daha adana’ ya adımını atar atmaz fırtına içli köfte yokmu? evladım diyen hocamızla aynı gün öğlen yemeğinde buluştuk ve BÜYÜK SAAT kebap’ ta hocamın özlem duyduğu ne varsa kendisine ikram ettik, lakin hocam kebapları olsun, şalgamları olsun içli köfteleri olsun öyle bir özlemiş ki anlatamam, yan masalardan olsun etraftan olsun hocam ıcık nefes al filan deselerde durun siz karışmayın deyince maalesef diyorum davut hocamızı hastaneye zar zor yetiştirdim arkadaş, derhal acile yanaşıp orada tıbbi müdahale yaptırılan ve nolur nolmaz midesi boşaltılan davut abi hastaneden çıkınca bana dönerek fırtına buralarda şırdan dolması satılan yer var mı? deyince bu defa benim tansiyonum düştü arkadaş diyorum ve hocamıza geçmiş olsun diyorum. NAZAN abla merak etme her şey kontrolümüz altında sen merak etme yengem. ( hayır abi şimdi kadıncağız heyecanlanır ilk uçakla adana’ ya gelir filan ondan sebep dedim )

massai mara’ da ceylan pusuya düşmüş vaziyette

 

AMERİKA’ DAN YENİ GELDİ ÖNCE MEMLEKETİ ADANA’ DA AMERİKA’ DAN YENİ GELDİ ÖNCE MEMLEKETİ ADANA’ DA

Türk atçılık tarihimizin önemli bir kilometre taşı olduklarına inandığımız ve her başarılarını sanki kendi başarımız ve gururumuz gibi değerlendirerek mutlu olduğumuz KANTARMACI ailesinin yakışıklı prensi İLKAY KANTARMACI geçtiğimiz günlerde kısa bir mola diyerek memleket hasreti noktasında adana’ ya gelerek burada yakın arkadaşları at sahibi ÇAĞATAY TURAKTEKİN ve SAİT ÇOKGÖR ile beraber günün yarışlarını takip etmişlerdir. elmeden kısa bir süre önce de Amerika2 nın en iyi hipodromu kabul edilen BELMONT NEWYORK TRAINER CHAMPIONSSHİP ‘ te büyük bir başarı sağlayarak birinci olmuşlardır buradan kendilerini bir kez daha kutluyor başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum. kısaca türkiyenin gururu KANTARMACI ailesine kocaman alkışlar diyorum.

İLKAY KANTARMACI

ÇAĞATAY TURAKTEKİN

 

İLKAY KANTARMACI ve ÖZCAN YILDIRIM adana yeşiloba hipodromunda hasret giderdiler

 

BEKMEZCİ KARDEŞLER TAZİYELERİ ADANA’ DA KABUL EDİYORLAR BEKMEZCİ KARDEŞLER TAZİYELERİ ADANA’ DA KABUL EDİYORLAR

Başarıları ile her dem hatırladığımız güzel kalbi ve dostlukları ile unutmayacağımız ve önceki gün toprağa verdiğimiz ORHAN BEKMEZCİ’ nin kardeşleri yine iki başarılı antrenör olan MURAT BEKMEZCİ ile ÜMİT BEKMEZCİ dostların taziyelerini merhum abimizin evinin önüne kurulan taziye çadırında kabul etmektedirler, bugun yani 20 haziran perşembe akşamı 3. mevlüd ve yemeği icra edilecek olup, sevenlerine ve dostlarına duyurulur. biz bir kez daha toprak incitmesin diyor, aileye eşine çocuklarına ve kardeşleri MURAT ve ÜMİT BEKMEZCİ’ ye başsağlığı dileklerimi iletiyoruz.

 

KINA ADANA’ DA YAPILDI DÜĞÜN İSTANBUL’DA KINA ADANA’ DA YAPILDI DÜĞÜN İSTANBUL’DA

Sahalarmızın değerli olduğu kadar efendi ve sessiz sedasız dürüst pilotlarından olan MÜCAHİT BAYIR ile yine değerli ve çok kıymetli bir ailemiz olan DİLBER ailesinin hanım kızı ZEHRA DİLBER kızımızın kına törenleri 19 haziran çarşamba günü adana yeşiloba hipodromunun yanında bulunan sarı hamzalı yerleşkesinde camiamızın çok tanınmış davetlilerin yoğun katılımı ile yapılmıştır düğün ise 21 haziran cuma günü istanbul zeytinburnu’ nda bir düğün salonunda yapılacaktır, bir kez daha hayırlara vesile olmasını temenni ediyor MÜCAHİT ve ZEHRA kardeşlerimize mutluluklar diliyoruz.

ERCAN FIRTINA