11 Temmuz 2019 Perşembe Ankara 

1.KOŞU

ÇAKMAKTAŞ: Yağan yağmur nedeniyle ağırlaşan çim pistte son 300’e kadar dış kulvardan kolay tempoda gelip jokeyi teşvike başladığı anda liderliği alıp 9 boy fark ile kazandı. İlk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür. 

2.KOŞU

ASİL RÜZGAR: Son 300 ile 150 arasında devamlı trafik sorunu yaşayan safkan, orta kulvardan bariyer dibine gelip gerçek gücünü ortaya koyamayıp yarışı 6.bitirdi. İlk handikap yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

CANIM ÇİDEM: 1200 metre surat yarışında istenilen tempoda yarışa başlamayıp safkanlar kendi tempolarında giderken safkan 1 boy startta kalması, son 800 gruptan 4 boy jokeyi tutarak geçmesi, yarışın son 800/53,28 olması, virajı sonuncu dönen CANIM ÇİDEM sprinti için yeterli olmayıp koşuyu 5.bitirdi. Taktik hatasından tabela dışı kalan safkanı koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin. 

11 Temmuz 2019 Perşembe Kocaeli

2.KOŞU 

KING BUKAFELOS: Starttan düzgün çıkış yapmasına rağmen 9 starttan çıkan DEVİRHAN iyi bir start çıkışı yapmasına rağmen jokeyinin kontrolü dışında bir anda dış kulvara doğru savrulması KING BUKAFELOS bundan etkilenip bir anda 5 boy avantaj kaybedip yarış içerisinde jokeyinin teşviki ile gruba girme mücadelesi keskin virajlarda biraz savrularak dönmesi, son viraja 4 atın dışından 7.durumda dönerken içinden gelen HAKEEMOĞLU’nun hafif faulüne maruz kalıp daha sonra 400 metre başa baş mücadele eden safkan, yarım boy farkla HAKEEMOĞLU’nun önünde kazandı. Start çıkışında DEVİRHAN’ın faullerine maruz kalmasa daha rahat kazanabilirdi. 

HAKEEMOĞLU: Son viraj dönüldükten sonra fotoya kadar KING BUKAFELOS ile başa baş mücadelede yarım boy farkla koşuyu 2.bitirdi. Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin. 

CASNAR: Son 200’ü 4 boy önde geçmesine rağmen son 100’den sonra düşen temposuyla yarışı 4.bitirdi. İlk yarışında sprint mesafesini uzatmayıp kısaltması halinde çok daha farklı koşacaktır. 

CANDY GIRL: Son metrelerde kuvvetli ataklarıyla yarışı 5.bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak işaretleri verip dikkat diyoruz