İSTANBUL

1.Koşu

SENSİZİM: Son 100’den sonra orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile 2.3 mücadelesinde baş farkıyla yarışı 3’cü bitirirken 2’ci olan safkandan fotoya daha canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında İhmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

2.Koşu

KURDELE: Son 150 at kulvar safkan sprinte kalkacağı onda binicisi’nin kontrolu dışında vargel dibine bir anda gitmesi çok zaman kaybedip 1 boy boyun farkıyla yarışı 3’üncü bitirirken kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup 1.20.47 derecesi aynı gün diğer Maideni kazanan KAÇKARKIZI’nın 1.21.78 HOŞTAŞ 1.21.29 derecesinden daha iyi derece yapması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

NOSSİ: Son 200’den sonra PETEKHAN’ın dışından kazanıcak gibi gelmesine rağmen oradaki farkı eritmeyin 1.20.59 derecesi ile yarışı 2’ci bitirirken aynı gün diğer Maideni kazanan KAÇARKIZI’nın 1.21.78 HOŞTAY’ın 1.21.29 derecesinden daha iyi derece yapması koşacağı ilk yarışının kazanmasını bekliyorum.

4.Koşu

SAKALAYDIN: bekleme yarışı yapan safkan son 100 metre’de 4 durumdayken yapmış olduğu Müthiş sprinti ile 3 atın arasından çıkarak 1.18.21 ile  kazanma başarısı gösterirken binicisi MÜSLÜM ÇELİK’in sevinci görülmeye değerdi.

5.Koşu

MİSS ELİN: Koşuyu 3. bitirirken son 200’den sonra trafik sorunları yaşamasa koşuyu kazana bilirdi.Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

8.Koşu

GÖDEK: son 400 kala gelen son 200’de bu teşvikle tek ciddi kırbaç dahil vurmadan 4,5 boy farkla kazanırken safkan ben bu grubun üstünde bir atım artık beni KV yarışlara adeta koşan diyordu.

10.Koşu

KISA DEVRE: Bekleme yarışı yapan safkan son 400 bariyer dibinden sprinti kalktığı an dışından gelen KEDİM’in foullerine mağruz kalıp jokeyi atı tutmak zorunda kalıp yarışı 9’uncu bitirdi.Koşacağı ilk yarışında bu koşusunda yapmış olduğu derecesi ve sıralamasını kesinlikle ölçü almayın, farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

 

BURSA

1.Koşu

ONLY THE BRAVE: son 150’den sonra orta kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti ile göz doldurarak kazanan safkan koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür

RUN FOR ESLEM: Yarış içinde kolay tempoda gitmesi binicisini aldatım erken başa geçmesi son 100 düşen temposunla yarışı 3’üncü bitirdi.Koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

2.Koşu

ÖCAL TAY: Son 150 dış kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti ile yarışı 3 bitirdi.Fotoyu 1 ve 2 bitiren safkanlardan fotoya daha canlı ve diri girmesi koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

3.Koşu

MONTA TAMARA: Son 200 dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 4 bitirirken orta ve uzun mesafe’de koşacağı ilk Şartlı ve Handikap yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.Koşu

ATMACABEY: Son 200'de en dış kulvardan yarışın hiçbir yerinden kopmayarak koşuyu yakın aralarla 3’üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında hangi grup olursa olsun farklı koşacak olup dikkat diyoruz

7.Koşu

KOCA MEHMET: Son 150’den sonra dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 4’üncü bitirirken fotoya canlı ve diri girişi koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür

 

At yarışlarında kazanmanız için 8 Sayfa GÜNCEL tek başınıza size yeter

 Hipodromlarda profesyonel saatçi kadrosu, Ahırlar bölgesinden haber alma ekipleri ve bilgisayar analizleri ileni birleştirerek hazırlanıp kazandıran tahminleri ile 8 sayfa GÜNCEL kazanmanız için size tek başınıza yeter.