2.Koşu

DEMİRNUR:son 100'den sonra ilk ikinin belli olması boşlukta yarışı 3'üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

4.Koşu

CEYLİNSU:son 50'den sonra dışından gelen KOCA MUĞLALI'ya  liderliği vermesine rağmen 1.37.56 ile yarışı 2'ci bitirmesi koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmemelidir

5.Koşu

İRADELİYILDIZ:Son 300'den sonra orta kulvardan içindeki safkanlara hakim olacağı belli olmasına rağmen safkan devamlı bariyer dibine gitmek istemesi MUH.OK izin vermiyerek safkanı devamlı düzeltmekle uğraşması ile kazanma başarısı gösterirken,güzel formuyla koşacağı ilk yarışında ihmal edilmemelidir

7.Koşu

ANALUX:Bekleme yarışı yapan safkan son 300'den sonra bariyer dibinden yapmış olduğu güzel sprinti ile liderliği alıp 2.5 boy fark ile kazandı.Güzel formuyla koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmemelidir

METİN ABİ son 150 orta kulvardan yapmış olduğu atakları ile yarışı 2'ci bitirirken fotoya kazanan safkandan daha canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

İSTANBUL

1.KOŞU

UÇURAN:Son viraja el oynatmadan 8'inci en dış kulvardan dönen safkan son 300'den sonra binicisinin teşvikli başlayıp son 200'de liderliyi alıp 2.27.48 ile kazanırken son 800/52.52 olması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

3.KOŞU

ÇAĞIR: Ön tarafta erken gelen safkan son 150'den sonra içinden ve dışından gelen safkanlara ilk ikiyi verip yarışı 3'üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

GURBET ATEŞİ: Sprinte geç kalkıp yarım boy farkla 2'ci bitirirken kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

5.KOŞU

FİNAL: Son 100'de 5'inci durumda olmasına rağmen yapmış olduğu müthiş sprinti ile yarışı 2'ci bitirirken mesafe uzadıkça daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

KREACHER: Yarışın hiç bir yerinde kopmuyarak 1.29.77 derecesi ile koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.