4.KOŞU

KOCAMEMED :Son virajı 11. durumda döndü. Son 300'de orta kulvarda önünde safkanların olmasından dolayı Aprantisi H.KALINYILMAZ dış kulvara açılmak istedi ancak zaman kaybederek açıldı, safkana kırbaçı oldukça geç vurdu. Son 100 metrede 9'uncu durumdayken safkana sert bir kırbaç vurdu. Safkan vites değiştirince teşvik etmeye başladı. Fotoya 1. ve 2. olan safkanlardan daha canlı ve diri girerken farklar 1.5 boy - baş ile 3'üncü oldu. Bir aksiyon daha olsa 2'nci, 30 metre daha olsa koşuyu kazanabilirdi. Aprantisi ile safkan bugün tam uyum sağlayamadı, koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

VELİAHT BETÜL :84 gün sonra start aldığı koşuda kolay tempoda gideceği yerlerde jokeyinin teşviki ile giderken bu koşuda yarışı boşlukta 2.bitirirken nefes açmış olup, koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

8.KOŞU

AÇIKTEPE :Son virajı 13. durumda dönen safkan son 400'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti ile yarışı 5'inci bitirirken o gelişi ile 50 metre daha olsa koşuyu ilk 3'te bitirebilirdi. Koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.