1.KOŞU

SUBUTAY : Starttan 2 boy tereddütlü yarışa başladı. Son 700'den sonra binicisi teşviklere başladığı zaman diğer 8 rakibi bu metrelerde safkanlarını tutarak yarışa devam etmesi, son viraj dönülürken safkanların yer kapmak için savrulması, 6 safkanın dışından dönen safkan sonunculuğunu son 200'e kadar sürdürüp son 100'de 8 rakibini geçen safkan müthiş sprinti ile  fotoya kazanan safkandan çok daha canlı ve diri girişi ile yarışı 2'nci bitirirken mesafe uzadıkça çok daha farklı koşacak olup ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

3.KOŞU

ACARTÜRK : Son 200'den sonra orta kulvardan kazanıcak gibi gelmesine rağmen önünde trafik sorunu olmasından dolayı jokeyin bariyer dibine safkanı almak zorunda kalıp zaman ve güç kaybedeceği yere girmesi yarım, yarım boy farklarla yarışı 3'ünci bitirdi. Orta kulvardan son 200'de trafik sorunu yaşamasa o gelişi ile koşuyu kazanabilirdi. Koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

4.KOŞU

EL MESCALERO : Startla birlikte Karataş'ın teşviklerine rağmen hayatının ilk yarışı olmasından dolayı koşuya adepte olamadı, son virajı bariyer dibinden 7'nci döndü, son 300'de çok hafif kırbaç gösterince tay bir anda vites değiştirince Karataş safkanın orta kulvardan öndeki safkanların dışına alıp sadece teşviklerle koşuyu 4'üncü bitirirken fotoya 2. ve 3'üncü bitiren taylardan daha canlı ve diri girişiyle bir sonraki yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.KOŞU

BELEKİ : Son 150'den sonra orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile ASLAN ADAM ve AFTER FOREVER'in birbirlerini sürüklemesinden tek kalarak etkilenen safkan, boyun 2 boy farkla koşuyu 3. bitirirken koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

8.KOŞU

KEVİR : Startla birlikte liderliği alan safkan son viraj dönüldükten sonra son 400'de içinden kuvvetli gelen ASTEROİD ile başa baş birincilik mücadelesine başlayıp son 100'de içindeki safkana hakim olup farkı 3 boya çıkarıp beyaz bayrak ayna yaparak kazandı. Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.