1.KOŞU

GÜLÇİN HANIM :Son 100'den sonra bariyer dibinden yapmış olduğu güzel sprinti ile koşuyu forse eden REMİLİKIZI'dan son 50'den sonra içinden gelerek liderliği alıp 1,5 boy farkla kazanırken bir sonraki yarışında dikkat diyoruz.

REMİLİKIZI :  startla birlikte liderliyi alan safkan son 50'den sonra içinden gelen GÜLÇİNHANIM'a liderliyi verip yarışı 2'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

2.KOŞU

AMIGDALA : yarış içinde yerini almakta gecikip son 200'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 5'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlike ihmal etmeyin.

3.KOŞU

UTKUN BABACAN : son 100'den sonra WEST GROVE'den kurtularak yarışı 5'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

WEST GROVE:son 200'den sonra 5-6 mücadelesinden yarışı 6'cı bitirirken bir alt grupta koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

4.KOŞU

WILD WEST :son 200 dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3'bitirirken fotoya 2'inci olan safkandan daha canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmat edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.KOŞU

ŞAH SİNAN : gerilerde yarışı takip eden safkan özellikle orta kulvardan son 300'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3'üncü bitirirken fotoya mermi gibi girişi orta ve uzun mesafede koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

6.KOŞU

BÜREBEY : erken ön tarafa gelip devamlı liderlik mücadelesi vermesine rağme son 100den sonra düşen temposuyla yarışı 2'inci bitirdi.Koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

LİDEREFE: son 150den sonra yapmış olduğu müthiş sprinti ile yarışı 5'inci bitirirken fotoya 2-3-4 olan safkanlardan daha canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin