2.KOŞU

KORKMAZEFE: Son 300'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile son 150'de rakiplerine hakim olup 5 boy fark ile kazanma başarısı gösterirken 1.23.54 derecesi aynı gün diğer Şartlı 1 koşusunu kazanan KİMSE GEÇMEZ'in 1.24.31'lik derecesinden çok daha iyi bir derece yapmasıyla koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görüldü.

3.KOŞU

EYÜPŞAH: Yarış içinde UÇAN FİL'i yakın ara ile kovalayan safkan son metrelerde kuvvetli atakları ile fotoya başa baş girerken burun farkıyla koşuyu 2'nci bitirirken o gelişi ile bir aksiyon daha olsa koşuyu kazanabilirdi.Kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup dikkat diyoruz.

UĞUR BUBAM: Son virajdan sonra beklenen sprintini yapamayıp son 100'de ilk 2'ye girme şansı kalmayıp,kendi halinde zorlanmadan koşuyu 3'üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

VAHŞİKIZ: Yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup 1.11.20 derecesi ile kazanırken binicisinin elinde en az 1 saniye daha sermaye olup koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

5.KOŞU

SÜRGÜN TAY: Yarışın yüksek tempoda gitmesi en çok safkana yarayıp son 150'den sonra liderliği alıp farkı 1,5 boya çıkarıp kazanırken koşacağı ilk yarışında güzel formuyla kesinlikle ihmal etmeyin.

OĞLUM SERKAN: Ekürüsü DEMİRPERDE'ye fedai koşup ilk 1400 metresini 1.30.88 geçtikten sonra tamam dedi jokeyi de ilk 4'e girme şansı safkanın kalmayınca kendi halinde yarışı 10 bitirdi. Bir sonraki koşacağı yarışında bu koşusunda yapmış olduğu derece ve sıralamasını kesinlikle ölçü almayın, çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

7.KOŞU

FULL THROTTLE Son 200'den sonra ARDAŞAH'ın dışına gelip liderliği alıp 1.11.04 derece ile kazanırken aynı gün dişilerin katıldığı G.3 koşusunda VAHŞİKIZ 1.11.20 derece yaparken derecesi daha kötü olmasına rağmen binicisinin elinde bir saniye sermaye vardı.Gökhan Kocakaya'nın da elinde sermaye olmasıyla koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

ARDAŞAH: Ön tarafa erken gelen safkan son 150'de liderliği verdi. Bekleme yarışı yaparak koşması halinde daha farklı koşacak olup koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak, dikkat diyoruz

8.KOŞU

GÖKÇETEPE: Son viraja bariyer dibinden 11. sırada girmesi, fazla trafik sorunu olmadan bariyer dibinden bir ara gelir gibi olmasına rağmen binicisi kırbaç gösterdikçe safkan vites değiştirip artırmıyor adeta isyan ediyor kırbaç hakkı dolunca teşvik'e safkan cevap vererek 4'üncü olurken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

9.KOŞU

GEZEGEN: Yarışları üst üste gelmesine rağmen 5'inci bitirmesi bir süre dinlenip start alsa kazanacak duruma geldiği görüldü.

BAWEPİR:Son 100'den sonra ZEKİ DAYI birinciliği garantilemesi 2.3.4 mücadelesinden yakın aralarla yarışı 4. bitirirken koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.