9 Ağustos Cuma günü Bursa Osmangazi Hipodrom'unda Bursa Üniversitesi Veteriner fakültesi koşusunu yarış içinde koşuya çok yüksek tempo veren BAĞIRYANIK ve MAZLUMZÜLFİKAR birbirlerini temizlemesi  ZEKİDAYI yarışları üst üste gelmesi veya pisti yadırgamasıdan yarışı 5. bitirirken son 100 den sonra içindeki GÖLGEYEL'e hakim olan LÜLEBURGAZ 2.15.57 derecesinle jokeyi Nurettin Şen ile bekleme yarışı yaparak kazanma başarısı göstermiştir yarışın son 800/0.51.92 dir

Yarışın ardından gerçekleşen kupa töreninde kazanan atın sahibi adına antrenörü Hakan Cansu’ya kupasını, Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Salcı verdi.

Winner Circle’da düzenlenen törene; Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Başhekim Hüseyin Cihan, Fakülte Sekreteri Mehmet Doğan, Bursa Hipodrom Müdürü Devrim Evcim, Bursa Hipodromu Sorumlu Yöneticisi A. Deniz Özkara da katıldı.

HADORU 2005 CAŞKIR 1993 ALBATURAL 1978 SATVETKIR 1968 AKBATURKIR 1960 SA'D.3.AL 1951
ZAHİDE.11KIR 1950
KEMİYETÜLIRAK.4KIR 1950 TARZANKIR 1938
MENCULE.4AL 1949
MENCULE.11AL 1961 TUFANAL 1940 BERK.1924 OAAL 1924
HIREYBE.1AL 1934
MENCULE.4AL 1949 KÜHEYLAN DABİ.1924 OAAL 1924
KÜHEYLAN DABİ.1924 OAAL 1924
MAHSUSE.42KIR 1987 HİLALÜZZAMAN.25KIR 1975 ÜNALKIR 1959 HİLALÜZZAMAN.1KIR 1940
MAHİDE.5KIR 1950
MENCULE.16KIR 1967 CANBERKAL 1957
MENCULE.4AL 1949
MAHSUSE.40KIR 1982 TULYARKIR 1962 RÜCHANKIR 1950
ZAHİDE.10DORU 1954
MAHSUSE.34KIR 1960 ALKURUŞ.3DORU 1944
MAHSUSE.23DORU 1950
SANIBEL IA (US)DORU 1989 SAMTYR (US)AL 1971 *SAMBOR (US)AL 1965 CZORT (PL)DORU 1949 WIELKI SZLEM (PL)DORU 1938
FORTA (PL)DORU 1943
SABELLINA (PL)AL 1954 ABU AFAS (PL)DORU 1947
KOCHANA (PL)DORU 1952
*TRYNCZA (PL)AL 1958 TRYPOLIS (PL)KIR 1937 ENWER BEY (PL)1900
KAHIRA (PL)1900
KOCHANA (PL)DORU 1952 WIELKI SZLEM (PL)DORU 1938
WIELKI SZLEM (PL)DORU 1938
SANNA (PL)DORU 1980 WIST (PL)KIR 1973 BANDOS (PL)KIR 1964 NEGATIV (RU)KIR 1945
BANDOLA (PL)KIR 1948
WILMA (PL)KIR 1963 PIETUSZOK (PL)DORU 1954
WORSKLA (PL)KIR 1956
SASANKA (PL)DORU 1968 ALMIFAR (PL)AL 1960 FAHER (PL)1900
ARFA PASB (PL)1900
SANTA (PL)AL 1960 CZORT (PL)DORU 1949
SABELLINA (PL)KIR 1954
LAPİSAL 2007 TUNÇSTARKIR 1994 TUNCAAL 1983 GAZEL.13AL 1972 BAHARBAHİRAL 1962 TAYYAR.3.AL 1949
MEBRUKE.29AL 1954
MESRURE.19AL 1963 SEKLAVİ.10DORU 1944
CAHİDE.44KIR 1971
CAHİDE.53AL 1977 TULYARKIR 1962 RÜCHANKIR 1950
ZAHİDE.10DORU 1954
CAHİDE.44KIR 1971 BERK.7AL 1958
BERK.7AL 1958
STARLICEKIR 1981 TULRABKIR 1972 TULYARKIR 1962 RÜCHANKIR 1950
ZAHİDE.10DORU 1954
RODE.4.KIR 1958 SEKLAVİ.46/48AL 1948
RODE.3.KIR 1948
CAHİDE.49KIR 1973 ÇELİKERAL 1966 BEYAL 1954
FAZILA.11AL 1961
CAHİDE.29AL 1960 SA'D.1.AL 1942
CAHİDE.18AL 1952
ZEPLİNAL 1988 HİLALÜZZAMAN.46/65AL 1965 HİLALÜZZAMAN.7DORU 1958 FIŞ.FIŞDORU 1941 HİLALÜZZAMAN.1926 OADORU 1926
MACERA.4/373 OADORU 1900
ŞERZETÜLHAVVA.3.DORU 1944 KURUŞ ŞATRA.1923 OAKIR 1923
ŞERZETÜLHAVVA.1.AL 1938
MALİKE.12AL 1957 SA'D.3.AL 1951 SA'D.1928 OADORU 1928
ZAFİRE.1.AL 1941
MALİKE.3AL 1941 ALKURUŞ.1933 OAAL 1933
ALKURUŞ.1933 OAAL 1933
DERYAKIZI.1AL 1978 SATVETKIR 1968 AKBATURKIR 1960 SA'D.3.AL 1951
ZAHİDE.11KIR 1950
KEMİYETÜLIRAK.4KIR 1950 TARZANKIR 1938
KEMİYETÜLIRAK.2AL 1941
ZÜBEYDEAL 1966 CANBERKAL 1957 TUFANAL 1940
MELİKETÜLCEMAL.4AL 1946
SEYYARE.7.AL 1953 FIŞ.FIŞDORU 1941
SEYYARE.1.AL 1940