1.KOŞU

ASTEROİD: Koşu içinde ZÜBEYİR ile erken liderlik mücadelesine giren safkan son 200'den sonra düşen temposuyla yarışı 6'ıncı bitirirken koşacağı ilk yarışında bu koşusunda yapmış olduğu sıralama ve derecesini kesinlikle ölçü almayın çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

ZÜBEYİR: ön tarafta erken ASTEROİD kapışıp yarışı yüksek tempoda götürmek zorunda kalıp son 50'de dışından gelen CİBEK OĞLU'na liderliği verip yarışı 2'inci bitirirken bu gün için kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup dikkat diyoruz.

SEVMURAT: Bekleme yarışı yapan safkan son 200'den sonra boşlukta yarışı 3 bitirirken fotoya 2'inci olan safkandan daha canlı ve diri girişi ile koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

CİBEK OĞLU: Yüksek tempoda giden yarışta bekleme yarışı yaparak sonlarda son virajı dönmesine rağmen son 50'de liderliği alarak kazanırken koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür

3.KOŞU

HARİTACI KIZ : startan 5 boy tereddütlü çıkan safkan keskin viarjları 3 atın dışından son virajıda 4 atın dışından dönmesi son 300'den sonra ilk dörde girme şansı kalmayınca kendi halinde zorlanmadan yarışı 6'ıncı bitirirken,Koşacağı ilk yarışında bu koşusunda nefes açmış yarış görmüş olup yapmış olduğu derecesi ve sıralamasını kesinlikle ölçü almayın çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

BÜLENT: Hayatında 10 yarış çim piste koşarak yarış kazanmamış olup ilk kez beyaz bayrak ayna yaparak çim piste kazanma başarısı gösterid koşacağı ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.KOŞU

GELKIZ: yarışın heryerinde rakiplerine hakim olup 1.26.23 kazanma başarısı gösterirken rakiplerine fark atıp 8,5 boyla kazananarak,Koşacağı ilk yarışında güzel formuyla ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

GÖKLERİN GÜLÜ: startla birlikte tay bir türlü yarışa yarışın başında konsantire  olamadı son 200'den sonra  1 ve 2'inci olma şansı kalmayınca boşlukta 3 olurken fotoya 2'inci olan safkandan daha canlı ve diri girişi koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacaktır.

8.KOŞU

SPARK RACER: son viraj dönülürken SUNNY VICTORY'dan liderliği erken alan safkan son 100'den sonra dışına gelen PURO'ya liderliği verip yarışı 2'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacaktır.