3.KOŞU

KISABEY: yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup son 200'den sonra orta kulvardan liderliği alıp 6,5 boy farkla kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

4.KOŞU

ROCKY FORK MNM: Son 250'de bariyer dibinden liderliği bir anda alarak farkı 3 boya çıkarıp kazanma başarısı gösterirken 1.23.04 derecesi koşacağı ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür

GALVATRON: Hücumda çok geç kalarak yarışı 3'üncü bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

ESERALP: yarış içinde keskin virajları safkanların dışından dönmesi son virajda dış kulvardan dönerek rakiplerine oranla çok daha fazla mesafe koşmasına rağmen yarışı 6'ıncı bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

ALANDAKAR: 163 gün sonra start alıp dış kulvardan yarışı 4'üncü bitirirken nefes açmış olup koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.KOŞU

TURKNUR: son 100'den sonra dış kulvardan müthiş sprinti ile yarışı 2'inci bitiren safkan kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup koşacağı ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

BÖRÜ: İzmir kum pistinde başarılı koşması beklenen safkan çok kötü bir yarış koştu. son 200'den sonra ilk dört şansı kalmayınca jokeyi enseye basarak safkan yarışı sonlarda bitirdi ve tam bir hayal kırıklığı yarattı.