Uluslararası İstanbul Koşusu nefesleri kesen mücade sonrasi ISKRA sihirbaz jokey Halis Karataş ile 1600: 1.35.97 ile kazanırken TATVAN İNCİSİ yarışı ikinci bitirdi

Kazanan ISKRA için koşudaki bitiriş derecesi 1.35.97 olarak kayıtlara geçerken, farklar Baş - 1 Boy - 4,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşunun ardından gerçekleştirilen törende kazanan atın sahibi Asli Üyemiz Mustafa Ülkan Delikan’a kupasını, TJK Başkanı Serdal Adalı verdi.

Safkanın antrenörü Dinçer Sevgili’ye plaketini TJK  Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk takdim etti.

Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve TJK Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özbelge ise safkanın jokeyi Halis Karataş’a plaketini verdi.

Winner Circle’daki törene TJK  Genel Sekreteri Sadettin Atığ, Genel Saymanı Adil Mert Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yücetürk ve Funda Teker de katıldı.

T NELSON (GB)DORU 2004 ROCK OF GIBRALTAR (IRE)DORU 1999 DANEHILL (USA)1986 DANZIG (USA)DORU 1977 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954
NATALMA (USA)1957
PAS DE NOM (USA)DORU 1968 ADMIRAL'S VOYAGE (USA)1959
SPRING ADIEU (CAN)1974
RAZYANA (USA)1981 HIS MAJESTY (USA)DORU 1968 RIBOT (GB)1952
FLOWER BOWL (USA)1952
SPRING ADIEU (CAN)1974 BUCKPASSER (USA)1963
BUCKPASSER (USA)1963
OFFSHORE BOOM (IRE)1985 BE MY GUEST (USA)AL 1974 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954
NATALMA (USA)1957
WHAT A TREAT (USA)AL 1962 TUDOR MINSTREL (GB)1944
RARE TREAT (USA)1952
PUSH A BUTTON (IRE)1980 BOLD LAD (IRE)1964 BOLD RULER (USA)1954
BARN PRIDE (GB)1957
RIVER LADY (USA)1963 PRINCE JOHN (USA)1953
NILE LILY (USA)1954
INDEPENDENCE (GB)1998 SELKIRK (USA)AL 1988 SHARPEN UP (GB)1969 ATAN (USA)1961 NATIVE DANCER (USA)1950
MIXED MARRIAGE (GB)1900
ROCCHETTA (GB)1961 ROCKEFELLA (GB)1941
FRIENDLY COURT (IRE)1971
ANNIE EDGE (IRE)AL 1980 NEBBIOLO (GB)1974 YELLOW GOD (IRE)1967
NOVARA (GER)1965
FRIENDLY COURT (IRE)1971 BE FRIENDLY (GB)1900
BE FRIENDLY (GB)1900
VUKON HOPE (USA)1993 FORTY NINER (USA)1985 MR PROSPECTOR (USA)1970 RAISE A NATIVE (USA)1961
GOLD DIGGER (USA)1962
FILE (USA)1976 TOM ROLFE (USA)1962
CONTINUE (USA)1958
SAHARA FOREST (GB)1900    
 
   
 
EURO EMPIRE (USA)1998 BARTOK (IRE)1991 FAIRY KING (USA)DORU 1982 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954 NEARCO (ITY)1935
LADY ANGELA (GB)1944
NATALMA (USA)1957 NATIVE DANCER (USA)1950
SPECIAL (USA)1969
FAIRY BRIDGE (USA)DORU 1975 BOLD REASON (USA)1968 HAIL TO REASON (USA)1958
LALUN (USA)1952
SPECIAL (USA)1969 FORLI (ARG)1963
FORLI (ARG)1963
EUROMILL (IRE)1985 SHIRLEY HEIGHTS (GB)1975 MILL REEF (USA)1968 NEVER BEND (USA)1960
MILAN MILL (USA)1962
HARDIEMMA (GB)1969 HARDICANUTE (GB)1962
GRAND CROSS (GB)1952
GREEN LUCIA (GB)1900    
 
   
 
LOTTA GLORY BEAU'S (USA)1989 EMPIRE GLORY (USA)1981 NIJINSKY (CAN)1958 TOM FOOL (USA)1949 MENOW (USA)1935
GAGA (USA)1942
NATASHA (USA)1952 NASRULLAH (GB)1940
VAGRANCY1900
SPEARFISH (USA)1900    
 
   
 
LOTTA BEAU'S (USA)1982 BEAUS EAGLE 8USA)1900    
 
   
 
LOTTA LINE (USA)1900