7 Eylül Cumartesi günü Veliefendi Hipodromu  son 300 de liderliği alan ALLEGRO FIDDLE  Jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazandı

Saat 20.00’deki koşunun ardından Şeref Tribünü’nde düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Pınar Aracı Baş'a kupasını, IFHA Genel Sekreteri Andrew Chesser verdi.

IFHA Genel Sekreteri Andrew Chesser ayrıca, kazanan safkanın antrenörü Sönmez Bilgiç'e ve jokeyi Gökhan Kocakaya'ya da plaketlerini takdim etti.

Törene, TJK Genel Sekreteri Sadettin Atığ ile Avrupa Akdeniz Atçılık Federasyonu II. Başkanı, Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve TJK  eski Başkanlarından Behçet Homurlu da katıldı.

IVE KHAN (FR)KIR 2008 AZAMOUR (IRE)DORU 2001 NIGHT SHIFT (USA)DORU 1980 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954 NEARCO (ITY)1935
LADY ANGELA (GB)1944
NATALMA (USA)1957 NATIVE DANCER (USA)1950
WINDY ANSWER (CAN)1955
CIBOULETTE (CAN)DORU 1961 CHOP CHOP (USA)1940 FLARES (USA)1900
SCEPTICAL (GB)1900
WINDY ANSWER (CAN)1955 WIND FIELDS (USA)1900
WIND FIELDS (USA)1900
ASMARA (USA)1993 LEAR FAN (USA)DORU 1981 ROBERTO (USA)1969 HAIL TO REASON (USA)1958
BRAMALEA (USA)1959
WAC (USA)DORU 1969 LT. STEVENS (USA)1961
BELTHAZAR (USA)1960
ANAZA (IRE)1986 DARSHAAN (GB)1981 SHIRLEY HEIGHTS (GB)1975
DELSY (FR)1972
AZAARIKA (IRE)1900  
 
VIVA MARIA (FR)1999 KENDOR (FR)KIR 1986 KENMARE (FR)1975 KALAMOUN (GB)1900 ZEDDAAN (GB)1965
KHAIRUNISSA (GB)1900
BELLE OF IRELAND (GB)1900 MILESIAN (IRE)1953
DJAKA BELLE (FR)1900
BELLE MECENE (FR)KIR 1900 GAY MECENE (USA)1975 VAGUELY NOBLE (IRE)1965
GAY MISSILE (USA)1967
DJAKA BELLE (FR)1900 DJAKAO (FR)1900
DJAKAO (FR)1900
TAMBURA (FR)1992 KALDOUN (FR)1975 CARO (IRE)1967 FORTINO (FR)1959
CHAMBORD (GB)1955
KATANA (FR)1970 LE HAAR (FR)1900
EMBELLIE (FR)1962
BELLE DU BRESIL (FR)1986 AKARAD (FR)1978 LABUS (FR)1971
LICATA (FR)1900
WHITE FACE (FR)1900  
 
HEY FIDDLE FIDDLE (IRE)DORU 2009 ONE COOL CAT (USA)DORU 2001 STORM CAT (USA)DORU 1983 STORM BIRD (CAN)DORU 1978 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954
NATALMA (USA)1957
SOUTH OCEAN (CAN)DORU 1967 NEW PROVIDENCE (CAN)1956
CRIMSON SAINT (USA)1969
TERLINGUA (USA)DORU 1976 SECRETARIAT (USA)1970 BOLD RULER (USA)1954
SOMETHINGROYAL (USA)1952
CRIMSON SAINT (USA)1969 CRIMSON SATAN (USA)1959
CRIMSON SATAN (USA)1959
TACHA (USA)1992 MR PROSPECTOR (USA)1970 RAISE A NATIVE (USA)1961 NATIVE DANCER (USA)1950
RAISE YOU (USA)1946
GOLD DIGGER (USA)1962 NASHUA (USA)1952
SEQUENCE (USA)1946
SAVANNAH DANCER (USA)1982 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954
NATALMA (USA)1957
VALORIS (FR)1900  
 
CRYSTAL VALKYRE (IRE)1999 DANEHILL (USA)1986 DANZIG (USA)DORU 1977 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954
NATALMA (USA)1957
PAS DE NOM (USA)DORU 1968 ADMIRAL'S VOYAGE (USA)1959
PETITIONER (GB)1952
RAZYANA (USA)1981 HIS MAJESTY (USA)DORU 1968 RIBOT (GB)1952
FLOWER BOWL (USA)1952
SPRING ADIEU (CAN)1974 BUCKPASSER (USA)1963
BUCKPASSER (USA)1963
CRYSTAL CROSS (USA)1989 ROBERTO (USA)1969 HAIL TO REASON (USA)1958 TURN-TO (IRE)1951
NOTHIRDCHANCE (USA)1948
BRAMALEA (USA)1959 NASHUA (USA)1952
RARELEA (USA)1949
CRYSTAL CUP (USA)1981 NIJINSKY (CAN)1958 TOM FOOL (USA)1949
NATASHA (USA)1952
ROSE BOWL (USA)1900