25 Eylül Çarşamba günü Diyarbakır Karpuz festivali koşusunu son 100 den sonra KOCA OĞUL jokeriyi Veday Demir ile 2.12.95 ile kazandı yarışın son 800/ 0.56.28

Mücadelenin galibi KOCA OĞUL için bitiriş derecesi 2.12.95 olurken, farklar 1 Boy - 3 Boy - Boyun - Baş şeklinde sonuçlandı.

null

Koşu sonrası düzenlenen kupa töreninde, kazanan safkanın sahibi adına Mehmet Balta'ya kupasını Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Büyükşehir Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu verdi.

null

Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, kazanan atın jokeyi Velat Demir'e çiçeğini takdim etti.

null

Törene; Diyarbakır İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Tuğgeneral Menderes Yiğitoğlu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Çınar Kaymakamı Selami Kaya, Tarım ve Orman  Bakanlığı İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Dicle Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Dekanı Muzaffer Aydın Ketani ve Diyarbakır Hipodromu Müdürü Yılmaz Çelik de katıldı.

INDIGO RED (GB)DORU 2001 A.P. INDY (USA)1989 SEATTLE SLEW (USA)1974 BOLD REASONING (USA)1968 BOLDNESIAN (USA)1963 BOLD RULER (USA)1954
ALANESIAN (USA)1954
REASON TO EARN (USA)1963 HAIL TO REASON (USA)1958
FAIR CHARMER (USA)1959
MY CHARMER (USA)1969 POKER (USA)1963 ROUND TABLE (USA)1954
GLAMOUR (USA)1900
FAIR CHARMER (USA)1959 JET ACTION (USA)1951
JET ACTION (USA)1951
WEEKEND SURPRISE (USA)1980 SECRETARIAT (USA)1970 BOLD RULER (USA)1954 NASRULLAH (GB)1940
MISS DISCO (USA)1944
SOMETHINGROYAL (USA)1952 PRINCEQUILLO (GB)1940
IMPERATRICE (USA)1938
LASSIE DEAR (USA)1974 BUCKPASSER (USA)1963 TOM FOOL (USA)1949
BUSANDA (USA)1947
GAY MISSILE (USA)1967 SIR GAYLORD (USA)1959
MISSY BABA (USA)1958
RED SLIPPERS (USA)1989 NUREYEV (USA)1977 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954 NEARCO (ITY)1935
LADY ANGELA (GB)1944
NATALMA (USA)1957 NATIVE DANCER (USA)1950
THONG (USA)1964
SPECIAL (USA)1969 FORLI (ARG)1963 ARISTOPHANES (GB)1948
TREVISA (ARG)1951
THONG (USA)1964 NANTALLAH (USA)1953
NANTALLAH (USA)1953
MORNING DEVOTION (USA)1982 AFFIRMED (USA)AL 1975 EXCLUSIVE NATIVE (USA)1965 RAISE A NATIVE (USA)1961
EXCLUSIVE (USA)1953
WON'T TELL YOU (USA)AL 1900 CRAFTY ADMIRAL (GB)1900
SCARLET RIBBON (USA)1957
MORNING HAS BROKEN (USA)1974 PRINCE JOHN (USA)1953 PRINCEQUILLO (GB)1940
NOT AFRAID (USA)1948
A WIND IS RISING (USA)1969 FRANCIS S. (USA)1900
QUEEN NASRA1900
MESİRDORU 2005 SRI PEKAN (USA)DORU 1992 RED RANSOM (USA)1987 ROBERTO (USA)1969 HAIL TO REASON (USA)1958 TURN-TO (IRE)1951
NOTHIRDCHANCE (USA)1948
BRAMALEA (USA)1959 NASHUA (USA)1952
CHRISTMAS WIND (USA)1967
ARABIA (USA)1977 DAMASCUS (USA)1964 SWORD DANCER (USA)1956
KERALA (USA)1958
CHRISTMAS WIND (USA)1967 NEARCTIC (CAN)1954
NEARCTIC (CAN)1954
LADY GODOLPHIN (USA)1978 SON ANGE (USA)1968 RAISE A NATIVE (USA)1961 NATIVE DANCER (USA)1950
RAISE YOU (USA)1946
MON ANGE (USA)1962 TOM FOOL (USA)1949
TWO LEA (USA)1900
FLYING NEEDLES (USA)1966 NEEDLES (USA)1953 PONDER (USA)1900
NOODLE SOUP (USA)1900
DORRINE B. (USA)1956 CRAFTY ADMIRAL (GB)1900
TUONINE (USA)1900
SARDES (IRE)DORU 1999 PRIOLO (USA)DORU 1987 SOVEREIGN DANCER (USA)1975 NORTHERN DANCER (CAN)1961 NEARCTIC (CAN)1954
NATALMA (USA)1957
BOLD PRINCESS (USA)1960 BOLD RULER (USA)1954
GREY FLIGHT (USA)1900
PRIMEVERE (USA)DORU 1900 IRISH RIVER (FR)1976 RIVERMAN (USA)1969
IRISH STAR (FR)1960
SPRING IS SPRUNG (USA)1900 HERBAGER (FR)1956
HERBAGER (FR)1956
EXPRESS ACCOUNT (GB)1987 CARR DE NASKRA (USA)1981 STAR DE NASKRA (USA)1975 NASKRA (USA)1967
CANDLE STAR1900
CORNISH RUNNER (USA)1976 CORNISH PRINCE (USA)1900
GUNNER'S RUNNER (USA)1900
MISS AUDIMAR (USA)1900 MR. LEADER (USA)1900 HAIL TO REASON (USA)1958
JOLIE DEJA1900
QUICK SELECTION (USA)1900 VICEREGAL (CAN)1966
LACHINE (GB)1900