1.KOŞU

BRATİSLAVA: Son 200'de orta kulvardan farkı 5,5 boya çıkartıp koşuyu kazanırken kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

AĞRI KASIRGA: Son 200'de dışından gelen safkana liderliği vermesine rağmen yarıştaki temposunu bozmayıp koşuyu 2. bitirirken ilk yarışında hangi grupta olursa olsun kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

2.KOŞU

CARROT: INVINCIBLE BABY son 200'den sonra farkı açıp yarışı 1.bitirirken bariyer dibinden son 150'de yaptığı ataklarla yarışı 2. bitirirken fotoya canlı ve diri girişiyle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

3.KOŞU

ULUDAZ: Ön tarafta yarışın yüksek tempoda gitmesiyle bekleme yarışı yapıp son 150'de dış kulvardan yaptığı güzel sprintiyle 1,22,34 ile kazanma başarısı gösterirken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

4.KOŞU

BAZILLION: İlk 200 metre içerisinde koşunun liderliğini alıp son virajı 2 boy önde lider dönerken aldığı bu avantajını fotoya kadar koruyup koşuyu kazanırken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

PETER PANS DREAM: Start ile birlikte yol boyunca BAZILLION'u kovalayıp son 200'de fark 3 boy olmasına rağmen aradaki farkı eritip yarışı 2. bitirirken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

TIME TO INVOLVE: Start verildikten sonra yarışa adapte olmakta tereddüt gösterip Karataş'ın teşviklerine rağmen 1000 startını 7. durumda geçerken son virajı dış kulvardan 7. durumda geçti, hayatının ilk yarışı olmasına rağmen son 200'den sonra temposunu artıramayıp yarışı 5. bitirirken ilk yarışında bu koşusundaki derecesini ve sıralamasını ölçü almayın, daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

5.KOŞU

CHERI CHERI LADY: Start ile birlikte liderliği alan safkan kendisini rahatsız edecek safkan olmayışı ile son virajı 2 boy önde lider döndü. 1,08,82 ile 2,5 boy fark yapıp koşuyu kazandı, yarışın son 800/0,44,61 olup kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

BEKLENEN: Ön tarafta CHERI CHERI LADY'i kimse kovalamayınca erken kovalamak zorunda kalıp son metrelerde dışından kuvvetli gelen HAWKING'e 2.liği verip yarışı 3. bitirdi, bugün için 2.olan safkan kadar başarılı koştu, ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

6.KOŞU

UĞURSEL: Son 200'de dış kulvardan 4.durumda olmasına rağmen fotoya yakın liderliği alıp koşuyu kazanırken Mer. Çelik bu yarışında jokeyliğe terfi etmiştir, safkan ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

OLRIC: Son virajı el oynatmadan 2 boy önde lider dönen safkan, son metrelerde dışından çok kuvvetli gelen UĞURSEL'e burun farkıyla liderliği verip yarışı 2.bitirirken bugün için kazanan safkan kadar başarılı koştu, ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

7.KOŞU

ESKİHİSAR: Son 200'de iç kulvara yakın orta kulvardan liderliği alacağı metrelerde içinden gelen FEVZİ ABİ'ye faul yapıp rakibini saf dışı bırakıp 3 boy farkla koşuyu kazandı, ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

FEVZİ ABİ: Son 200'de dışından gelen ESKİHİSAR'a hakim olacağı metrelerde faulüne maruz kalıp bozulan aksiyonuyla yarıştan 2. ayrılırken kesinlike ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

8.KOŞU

PEXUSS: Son 250'de dış kulvardan yaptığı güzel sprintiyle son 100'de içindeki rakiplerine hakim olup 1,5 boy farkla kazanırken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

ALBUNEA: Orta kulvardan son 100'de 6. durumda olmasına rağmen yaptığı müthiş sprintiyle fotoya yakın içindeki GÜZELÇOCUK'tan liderliği alıp yarışı 2. bitirirken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

MALAKKA: Son 100'den sonra en dış kulvardan yaptığı sprintiyle yarışı 4. bitirirken fotoya 2. ve 3. olan safkandan daha canlı ve diri girişiyle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

1.KOŞU

BAŞANSOY: Son 200'de orta kulvardan yaptığı sprintiyle BENOYUNCU ile arasındaki farkı 4,5 boya düşürüp yarışı 2. bitirirken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

2.KOŞU

LİZARDON: Son 200'de liderliği alıp farkı 2,5 boya çıkartıp koşuyu kazanırken güzel formuyla ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

3.KOŞU

STRONGER: Start ile birlikte liderliği alan safkan tempoyu yüksek tutup son virajı 15 boy önde lider dönerken 10 boy farkla koşuyu kazanırken güzel formuyla ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

BİTLİS İNCİSİ: Son 100'den sonra STRONGER 1.liği garantilerken boşlukta yarışı zorlanmadan 2. bitirdi, ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup buna göre değerlendiriniz.

4.KOŞU

BAWEPİR: Bekleme yarışı yapan safkan, son 200'den sonra iç kulvara yakın orta kulvardan iki atın arasından son 150'de çıkarak dışındaki iki ata son 100'de hakim olup boyun farkıyla koşuyu kazanırken güzel formuyla ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

HURŞİT: Son 200'den sonra içinden gelen BAWEPİR'e liderliği verip onun dışındaki SİNYOR'a hakim olup yarışı 2. bitirirken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

SİNYOR: Son 200'den sonra içinde BAWEPİR, dışında HURŞİT ile arasında kalıp yarışı boyun - boyun farkıyla 3.bitirdi, ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.KOŞU

BUKETİM: Son 100'de GÜLÜMSÜNCAN'ın dışına çıkma şansı varken iç kulvarda kalıp boşlukta yarışı 3. bitirdi, ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

CİĞERPARE: Son 200'de dış kulvardan yaptığı sprintiyle yarışı 4.bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

DI FORCE: Son 100'de iç kulvardan yaptığı müthiş sprintiyle fotoda burun farkıyla koşuyu kazanırken güzel formuyla ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

EFEHALİL: Son 50'yi yarım boy farkla önde geçen safkan bariyer dibinden kuvvetli gelen DI FORCE'ye liderliği verip yarışı 2. bitirirken bugün için kazanan safkan kadar başarılı koştu, ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

KÖREBE: Son 100'de yaptığı sprintiyle yarışı 5. bitirirken fotoya 3 ve 4. olan safkanlardan daha canlı ve diri girişiyle ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

7.KOŞU

AYNİRA: Son 600 geçilirken kolay tempoda ön tarafa doğru sarkmaya başlayan safkan, son viraj dönüldükten sonra bariyer dibinden 2. durumda dönerken son 400'de liderliği alıp farkı açarak koşuyu kazanırken ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

BANU PRENSES: Son 100'de AYNİRA 1.liği garantilerken boşlukta yarışı 2. bitirdi maiden ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

8.KOŞU

CANÖZGÜ: Son 200'den sonra orta kulvardan yaptığı güzel sprintiyle son 100'de farkı açıp koşuyu kazanırken kesinlikleihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

PARLAKMÜCEVHER: Son 200'de yaptığı ataklarla yarışı yakın ara 5. bitirdi, ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.