1.Koşu

(2) SANCAKTAR: Son 100'den sonra dışında ALESTA olması içindeki ÇİVİCİ safkanın sprint kulvarını daraltınca jokeyi safkanla birlikte yıkılma tehlikesine karşı atını tutmak zorunda kalarak yarışı 4.bitirdi. İlk yarışında bu koşusunda yapmış olduğu derecesini ve sıralamasını kesinlikle ölçü almayın, çok daha farklı koşacaktır. Not: ÇİVİCİ ile SANCAKTAR'ın son 100'de kulvarını daraltan A.Kaçmaz, sadece ihtar aldı.

3.Koşu

(2) MISS ELENI: Son virajı pisti ortalıyarak elinde sermayeli bir şekilde binicisi dönmesi son 250'de dış kulvara açılarak orta kulvardaki ALBUSE'den liderliği alıp farkı da 3 boya çıkartarak 1,38,72'lik derecesi ile kazanma başarısını gösterirken, son 800'ü 0,47,44 olması ile ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

4.Koşu

(8) ASİL GÜLNUR: Son 200'de liderliği alıp farkı 5 boya çıkaran safkan, içindeki AYBET dışına çıkarak Ahmet Çelik ve müthiş sprinti ile aradaki farkı başa düşürmesine rağmen kazanma başarısını gösterirken, koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

(3) AYBET: Son 100'de yapmış olduğu müthiş sprinti ile baş farkıyla yarışı 2.bitirirken, o gelişi ile bir aksiyon daha olsa koşuyu kazanabilir, ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

6.Koşu

(4) THE MATCHED: Yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup kazanma başarısını gösteren safkan, bu grubun üzerinde bir isim olup koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.Koşu

(5) ACHIMENES: Erken başa geçen safkan, son virajı 2 boy önde lider dönmesi son 100'den sonra dışından gelen BAYRAMHAN'a direnemeyerek liderliği verip yarışı 2.bitirirken, uzun sprint yapamadığı görülen safkanın acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

1.Koşu

(5) KARADUTUM: son 300'de 6.durumda önündeki safkanlardan sprinte kaldığı zaman trafik sorunu yaşama ve safkanlar aralardan çıkarken, pusarak düzgün sprint yapacağı risk olabaliceğini düşünüp anlık bir karar vererek safkanların dışına hatta dış kulvardaki koşuyu ikinci bitiren ÖZMAHİDE'nin dışına çıkarak son 250'de altıncı son 100'de dördüncü fotoyu da 1,5 boy lider geçerken, 1,26,84'lik derecesi ve 7 boy startta kalması son 800'ü 0,53,44 olması safkanla adeta bütünleşerek Mertcan Çelik ile kazanma başarısını gösterdi. Koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

2.Koşu

(2) LOOK STAR: Startla birlikte ilk 200 metre içinde liderliği kolay tempoda alıp son 600'den sonra binicisi atın üzerinde hafif teşviklere başlaması ile safkan vites değiştirip aradaki farkı açıp son viraj 300'den sonra 8 boy öndeyken sol taraftan binicisi safkana bir kırbaç vurması ile safkan vitesi bir kez de daha arttırıp 1,15,20'lık derecesi ve 20 boy farkla kazanırken, binicisinin elinde 20 saliselik bir sermaye olması ile 1200'de 1,15,00'lık derece yapacak güce sahip görülmesi ve son 800'ü de 0,50,52 olması ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

3.Koşu

(10) SEVGİKIZ: Son 50'de yapmış olduğu müthiş sprinti ile fotoda ATEŞ KARINCA'dan burun farkıyla ikinciliği kurtarırken, fotoya kazanan safkandan daha canlı ve diri girmesinin yanı sıra 1,27,50'lik derecesi ile koşacağı ilk Maiden yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

(1) ARUZTAY: Son 200'de orta gruptan gelerek yarışı 6.bitirirken, safkan fotoya 1,3,4, ve 5,olan safkanlardan daha canlı ve diri girmesi ile orta ve uzun mesafelerde koşacağı ilk Maiden yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.Koşu

(1) DREAM SOLDIER: Son 400'den sonra 2 boy önünde safkanların dışına son 300'de çıkıp sprint yapacağı metrelerde dışından gelen POWER BY FIRE, safkan sprint kulvarını son 250'de daraltması sonucu yine önündeki safkanın arkasında kalıp sprint kulvarı yapma şansı kalmayıp yarış içinde safkanın yedeği kumdan tanınmayacak durumda olması önündeki iki safkanından gelen kumlarından safkan tam gerçek gücünü gösteremeyerek yarışı 5.bitirdi. Koşacağı ilk Handikap ve Şartlı yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.Koşu

(4) ALEMİN KRALI: Son 300'den sonra dışındaki ESER ile fotoya kadar başa baş mücadele edip burun farkıyla 1,23,74'lik derecesi ile kazanma başarısını gösterirken, son 800'ü 50,88 olması ile ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

(1) ESER: Son 300'den sonra içindeki ALEMİN KRALI ile fotoya kadar başa baş mücadele edip burun farkıyla yarışı 2.bitirirken, kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup 1,23,75'lik dereceli ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.Koşu

(5) AKARCA KHAN: Son 200'den sonra dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3.bitirirken, fotoya 2.olan safkandan çok daha canlı girmesi ile koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

8.Koşu

(13) LADY YAĞMUR: Son 300'den sonra orta kulvardan dış kulvara açılarak yarışı ilk dörtte bitirebilir. Safkan ile birlikte bariyer dibine girerek yarışı 5.bitirmesi ve 1,44,43'lük derecesi ilk yarışında son viraj dönüldüğünde safkanların dışına çıkması halinde çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.