1.KOŞU

TAÇSIZ KRAL:Startla birlikte liderliği alan safkan son virajı 2 boy önde pisti ortalıyarak dönmesi son 300'den sonra aradaki farkı 10 boya çıkarıp 2.30.72 ile kazanırken son 800/0.59.16 olması koşacağı yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

2.KOŞU

DRİNA:Start çıkışında CANMİRA'nın ciddi foullerine mağruz kalıp yarış içinde yerini geç alan safkan son 200'den sonra yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 3'üncü bitirirken fotoya canlı girişi koşacağı yarışında bu koşusundan çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

3.KOŞU

YUDA BENHUR:Startla birlikte liderliği alan safkan son viraj dönüldükten sonra içinden GANYMEDE dışından MOURINHO gelerek başa baş mücadele edip baş boy farkıyla 1.27.81 ile kazanma başarısı gösterirken koşacağı yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.KOŞU

KIZILYAR:Boşlukta piste gezinmesine rağmen yarışı 2'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

6.KOŞU

GURKHAN:Bekleme yarışı yapan safkan son viraj RESURRECTION dışından dönmesi son 400'de tekrar içine girmesine rağmen 1,5 boy farkla kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

7.KOŞU

BELALI TUMBUL:Son viraj dönüldükten sonra hafif orta kulvarda kalan safkan bariyer dibinde kalması ile pusarak yarışta gerçek gücünü gösteremeyip son 100'de ULUBEY sprint kulvarını daraltması en kötü 2-3 bitirebileceği koşuyu 4 bitirnesi koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz