1.KOŞU

URLA DESTANI:Son 200'den sonra sprinte kalkacağı anda önündeki safkanlardan trafik sorunu yaşıyan safkan yarışı 3'üncü bitirirken fotoya canlı girmesi koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

3.KOŞU

BESTEKAR:Yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup son 300'den sonra arka grubu kontrol ederek safkanı üzmeden 7 boy farkla 1,36,63 derecesi ile kazanma başarısı gösterirken son 800/0,55,76 derecesi oldu,binicinin elinde 1 saniye sermaye daha olması koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

4.KOŞU

VİLLAGE HOOF:Son 400'den sonra bariyer dibinde kalan safkan önünde 4 atın olması gelen kumların atın suratına gelmesi o kulvarda başarılı olamayacağını binicisi hissedip son 300'de safkanların dışına açılmasına rağmen, son 200'den sonra safkan düzgün sprint yapma durumu girip 2,3,4 mücadelesinde yarım yarım boy farkla 4 bitirdi.O gelişi ile 50 metre daha olsa koşuyu 2'nci bitirebilirdi koşacağı ilk yarışında son viraj dönüldükten sonra orta veya dış kulvara çıkması halinde çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

ARCHIE:Son 400'de dış kulvardan yapmış olduğu müthiş sprinti ile son 100'de yanına içinden gelen OĞLUM BARIŞ ile birlikte birbirilerini sürüklüyerek baş farkıyla koşuyu kazanırken 2,15,94 derecesi son 800/0,50,96 derecesi ile bitirdi.İlk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

OĞLUM BARIŞ:Son 100'den sonra dışından gelen ARCHIE ile birlikte birbirilerine sürükleyerek gelip baş farkıyla yarışı 2,15,96 derecesi yarışı 2'inci bitirirken dış kulvara açılırken ROCKABYE sprint kulvarında önünde anlık bir duvar olması koşuya protesto çekilip safkan 2'ncilikten 4'üncülüye alınıp koşuyu 3'üncü bitiren RINALDO 2'inciliği koşuyu 4 bitiren ROCKABYE 3'üncülüğe alındı.OĞLUM BARIŞ koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

URFA

2.KOŞU

HİRAGÖLLÜ:Yarış içinde kolay tempoda gitmesinden dolayı erken başa geçen safkan son virajı 2 boy önde lider dönüp farkı bir ara 5 boya çıkarıp son 100'de 3 boy önde lider geçmesine rağmen son 50'de dışından gelen NİTRO CAN' liderliği,AŞIK KAFKASA 2'nciliği fotoda burun farkıyla verip yarışı 3'üncü bitirirken, ilk yarışında acele etmeyip sprint mesafesini kısaltması halinde bu grubu geçecek güçte bir safkan olup kesinlikle ihmal etmeyin.

3.KOŞU

YELLOW FATHERLY:5 boy startta kalmasına rağmen koşuyu forse eden KADİR EFE'den liderliği alıp 5,5 boyda fark yapması ilk yarışında güzel formuyla kesinlikle ihmal etmeyin.

 

4.KOŞU

BELALI KADİR:En dış kulvardan son 300'de sprinte kalkacağı anda içinden gelen GÖNCÜBEY'in foullerine mağruz kalan safkan yarışa yeniden adepte tam olamayıp biniciside son 250'de enseye basarak yarışı 10 bitirdi foullere mağruz kalmasa en dıştan sprint kulvarından en kötü ilk 3'de yarışı bitirebilirdi.İlk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

GÖNCÜBEY:Son 300'de dış kulvarda dışındaki BELALI KADİR'e foul yaparak safkanı devre dışı bırakıp 10 duruma olduğu metrelerde en dış kulvardan güzel sprinti ile son 100'de liderliği alıp 3,5 boy fark ile 2,18,51 ile kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

5.KOŞU

AKKUŞ FIRTINASI:Son 150 metrede en dış kulvardan 2 atın içine girerek dışındaki safkanlarla 4-5-6'ıncılık mücadelesinde yarışı 4. bitirmesi fotoya 3 olan safkandan canlı ve diri girmesi koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

6.KOŞU

CATCH MONEY:Son 150'den sonra içindeki MAZLUMAĞA ile birincilik mücadelesinde, kazanma başarısı gösterirken 2,38,49 derecesi koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

8.KOŞU

SAKARBAŞI:Son 100'de HOVARDA'dan liderliği alan safkan en dış kulvardan son 50'den sonra kuvvetli gelen MENACHEM'in ataklarına karşı koyarak kazanırken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

MENACHEM:Son 150'de en dış kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 2'inci bitirirken koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz

9.KOŞU

SEYDO BABA:Son virja 2'inci son 200'den sonra dış kulvardan liderliği alıp 5,5 boy farkla kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin