ADAN

1.KOŞU

WIND:Son 200'den sonra orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile yarışı 2'nci bitirirken fotoya kazanan safkandan daha canlı girmesi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

2.KOŞU

RENK FARKI:Startla birlikte liderliği alan safkan son virajı pisti ortalayarak 3 boy önde lider dönüp 3 boy fark ile 2.04.95 derecesi ile beyaz bayrak ayna yaparak kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

ORPHAN GIRL:Son 200 orta kulvardan güzel sprinti ile yarışı 2'nci bitirirken fotoya RENK FARKI'ndan daha canlı girmesi ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

4.KOŞU

PİRSUS: Startla birlikte liderliği alan safkan son metrelerde dışından gelen ZÜBEYİR'e liderliği verip boyun farkıyla yarışı 2'nci bitirirken kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

5.KOŞU

BİLDENHAN: Startla birlikte liderliği alıp yarış içinde kendi temposunda sıkıştıracak safkan olmaması yarışın her yerinde rakiplerine hakim olup 6 boy farkla fazla zorlanmadan kazanma başarısı gösterirken fotoya canlı girişi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

6.KOŞU

GRANDE AQUILA:Bekleme yarışı yapan safkan son 100'de THE DERWISH'ten liderliği alıp 2 boy farkla koşuyu kazanırken 1.35.06 derecesi aynı gün diğer maideni kazanan ALPERENHAN'ın 1.35.14 derecesinden daha iyi derece yapması fotoya canlı girişi ilk yarışında ihmal etmeyin.

THE DERWISH:Startla birlikte liderliği alan safkan son 100'den dışından gelen GRANDE AQUILA'ya liderliği verip yarışı 2'nci bitirirken 1.35.39 derecesi aynı gün diğer maideni kazanan ALPERENHAN'ın 1.35.14 derecesinden daha iyi derece yapması ilk maiden yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

7.KOŞU

SABIRBEY: Dışındaki SUKAYA ile fotoya kadar başa baş mücadele edip burun farkıyla kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında güzel formuyla ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür

SUKAYA:Son 200'den sonra fotoya kadar içindeki SABIRBEY ile fotoya kadar başa baş mücadele edip burun farkıyla yarışı 2'nci bitirirken 1.45.61 derecesi kazanan safkan kadar başarılı koşmuş olup ilk yarışındak kesinlikle ihmal etmeyin

KOCAELİ

1.KOŞU

SÜSLÜHANIM:Bekleme yarışı yapan safkan son 300'den sonra liderliği alıp farkı 5,5 boya çıkararak 1.45.23 ile koşuyu kazanması fotoya canlı girişinde ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür

2.KOŞU

GAUDİ:Son 800 startı geçilirken bariyer dibindeki STEEL CLAW'a faul yaparak safkanın kulvarını daraltırken dışından iç kulvara girerek avantaj elde edip son 50'de CORAL ROSE'den yarım boy farkla liderliği alıp koşuyu 1.27.08 ile kazandı, fotoya canlı girişi ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

CORAL ROSE:Son 50'de dışından gelen GAUDİ'ye liderliği verip yarışı 2'nci bitirirken ilk yarışında dikkat diyoruz.

STEEL CLAW:Son 800 geçilirken GOUDİ'nin ciddi faullerine mağruz kalıp bariyer dibinden yıkılma tehlikesi geçiren safkan binicisi atını tekrar toparlayıp gelip 4'üncü olması koşacağı ilk yarışını bu koşusu ile kesinle ölçü almayın çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

DARK POWER:Son 800'de koşuyu forse eden ELİZABET KEEN dışına kolay gelip son 100'den sonra jokeyinin teşvikleri ile liderliği alıp 4 boy fark ile 2.00.19 derecesi ile kazanma başarısı gösterirken güzel formuyla koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

THE BEST SIMGE:Son 50'den sonra DARK POWER birinciliği garantilemesi son metrelerde kuvetli ataklarıyla yarışı 3. bitirirken o gelişi ile 20 metre daha olsa koşuyu 2'nci bitirebilirdi, bugün için koşuyu 2'nci bitiren ELIZABET KEEN kadar başarılı koşmuş olup fotoya canlı girişiyle ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

5.KOŞU

RUN FOR THE SUN:Son 400'den sonra BOLD GIRL dışına gelen safkan son 150'den sonra dış kulvardan liderliği alıp 3,5 boy fark ile 1.56.07 derecesi ilk yarışında güzel formuyla kesinlikle ihmal etmeyin.

BOLD GIRL:Son 400'den sonra dışına gelen RUN FOR THE SUN ile son 150'ye kadar başa baş mücadele edip daha sonra liderliği vermesine rağmen temposu fazla düşmeyip arka grupla arasında 7 boy fark olması ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

6.KOŞU

ERGIN SOY:Son 100'de iç kulvara yakın orta kulvardan 4'üncü durumda olan safkan ALSANCAKLI ile arasında  3 boy fark olmasına rağmen içinden gelerek müthiş sprinti ile son 100'de liderliği alıp kazanırken koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

ALSANCAKLI:Son viraja el oynatmadan orta kulvardan 4. girdi, son 300'den sonra erken başa geçip 3 boy fark yapmasına rağmen son 20 metre içinden kuvvetli gelen ERGIN SOY'a liderliği vererek yarışı 2'nci bitirdi, bugün için acele etmeyip son 150'den sonra liderliği alsa koşuyu kazanabilirdi, koşacağı ilk yarışında ihmal edilmeyecek bir isim olduğu görülmüştür.

BALASAĞUN:Son viraj dönüldükten sonra safkan orta kulvarda kalarak çok da kum yemesi sprint kulvarını tam düzgün yapacak şekilde bulamayıp hafif faullere mağruz kalan safkan ancak son 150'den sonra yerini bulup yarışı 4'üncü bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.