1.KOŞU

KEREM EYLE:Startla birlikte liderliği alan safkan son 400'de dışına kazanıcak gibi gelen OĞLUM MERİÇ ile başa baş mücadele edip son 150'den sonra tekrar liderliği alıp kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında güzel formuyla ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür

KANEKONUN OĞLU:Bekleme yarışı yapan safkan son 200'densonra dış kulvardan yapmış olduğu ataklarıyla yakın aralarla yarışı 4'üncü bitirirken o gelişi ile bir aksiyon daha olsa koşuyu 3'üncü bitirebilirdi.Koşacağı ilk yarışında dikkat diyoruz.

2.KOŞU

FARA FERN:Ön tarafta MİSS MATRA ve AMARİ yarışı yüksek tempoda liderlik mücadelesi yaparken safkan sonuncu durumda sabırlı bekleme yapması son virajı 8'inci dönerken son 400'den sonra orta kulvardan safkanların dışına çıkarak son 300'den sonra müthiş sprinti ile 1.14.56 ile 1.5 boy fark ile kazanırken fotoya canlı girmesi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

BELENUS:Son 100'de AMARİ'den liderliği alan safkan son 50'de dışından gelen FARA FERN'e liderliği verip 1.14.95 derecesi ile 2'inci olurken koşacağı ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

4.KOŞU

KIRKDOKUZ:Son 400'de ALICIKUŞ'un dışına sermayeli gelen safkan son 50 metreye kadar başa baş mücadele edip daha sonra içindeki ALICIKUŞ'a 1.5 boy farkla hakim olup 2.23.34 ile kazanırken fotoya canlı girişi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

ALICIKUŞ:Son 400'de dışına çok sermayeli gelen KIRKDOKUZ'a son 50'ye kadar direnip daha sonra liderliği vererek 2.23.26 ile yarışı 2'inci bitirirken ilk yarışında dikkat diyoruz.

5.KOŞU

ALBERTO:Son 200'den sonra orta kulvardan yapmış olduğu güzel sprinti ile liderliği alıp farkı 3 boy'a çıkararak 1.26.31 ile Özcan Yıldırım ile kazanma başarısı gösterirken ilk yarışında güzel formuyla kesinlikle ihmal etmeyin.

SPARTACUS:safkanın binicisi Müslüm Çelik yarışın bitimine 7 metre kala içindeki BABAFIRAT'tan 2'inciliği kurtardım diye safkanın ensesine basarak burun farkıyla yarışı 3'üncü bitirirken teşviklere devam etse tabiiki yarışı %100 2'inci bitirebilirdi.Bir kasıt olmayıp kendine çok güvenip özgüven ile birlikte ihmal olduğu görülürken Müslüm Çelik'in yaşanan bu olay sonrası son yılların başarılı jokeyinin sorumluluğu safkanların üstünde fotoyu geçinceye kadar teşviklerine devam etmesi gerekir dileriz bu yaşanan olay Müslüm Çelik'in bir ders almasına sebep olmuştur. Bundan sonra daha dikkatli safkanlara binmesini temenli ederiz.Safkanın koşacağı ilk yarışında ihmal etmeyin.

6.KOŞU

BAL ÜZÜMLÜ:Son 400'de DEMRECAN'dan daha sermayeli görünüp dışından yanına son 250'de gelmesine izin vermesi ile başa baş mücadelede doğru dürüst yapma hakkı dışındaki safkan devamlı üstüne yatarak çaktırmadan fouller yaparak son 100'den sonrada liderliği alıp DEMRECAN koşuyu kazanırken 1.40.42 derecesi ile yarışı 2'inci bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

7.KOŞU

GÜVENAĞA:Startla birlikte liderliği alan safkan beyaz bayrak ayna yaparak 4,5 boy fark ile 1.44.47 derecesi ile kazanma başarısı gösterirken koşacağı ilk yarışında kesinlikle ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.

 

2.KOŞU

DEMBE:Startla birlikte liderliği alıp son virajı 3 boy önde lider dönmesi farkıda 15 boya çıkarıp 1.43.20 ile kazanma başarısı gösterirken aynı gün diğer maideni kazanan KURUSOĞAN'ın 1.45.69 derecesinden daha iyi derece yapması fotoya canlı girişi güzel formuyla ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin.

3.KOŞU

YİĞİT ÖMER:Son 400'den sonra dış kulvara safkanın binicisi atın gitmesine tam izin vermiyerek bu gün için kazana bileceği yarıştan 2'inci ayrılırken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

OVAKAYA:Son 100'den sonra orta kulvardan güçlü ataklarıyla yarışı 4'üncü bitirirken ilk yarışında çok daha farklı koşacak olup kesinlikle ihmal etmeyin.

4.KOŞU

LOLAN GÜZELİ:Son virajı kolay tempoda 2 boy önde geçmesi son 200'den sonra binicisinin orta kulvardan teşvikleriyle safkan kazanma başarısı gösterirken 2.19.82 derecesi ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görüldü.

KÜŞİ:Boşlukta fazla zorlanmadan yarışı 2'inci bitirirken ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz

5.KOŞU

KARDEŞCAN:Yarışta temposuna göre ilk 400metre 2'inci gitmesi daha sonra atı çok iyi tanıyan S.Kaya koşunun liderliği alması elini oynatmadan son virajı 2 boy önde bariyer dibinden lider dönen safkan son 300'den sonra sol elinle kırbaç hakkını kullanarak 5 kırbaç ve teşvikle rakiplerine 6 boy fark yaparak 1.52.31 ile kazanma başarısı gösterirken KARDEŞCAN'ın koşu stili budur 4 gün evel Bursa'da safkan kötü koşmayıp taktik hatasından dolayı 2'inci bitirdiği yazdığımızda bu koşusu ile ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıktı safkanın ekibini kutlar başarılarının devamını dileriz.

6.KOŞU

POWER KING:Startla birlikte liderliği alan safkan beyaz bayrak ayna yaparak son virajı 4 boy önde pisti ortalıyarak dönmesi almış olduğu avantajı ile 3 boy fark ile kazanma başarısı gösterirken 2.11.63 derecesi ilk yarışında kesinlikle ihmal etmeyin

BIG DADAŞ:Startla birlikte koşunun liderliğini alan POWER KING erken kovalıyan safkan son 100'den sonra POWER KING birinciliğini garantilemesi dışından gelen PETTIT BLUE 2'inciliği verip 1.5 farkla yarışı 3'üncü bitirirken ilk yarışında daha farklı koşacak olup dikkat diyoruz.

7.KOŞU

KURUSOĞAN:Startla birlikte yüksek tempoda başlıyan koşuda son viraja 6'ıncı durumda giren safkan öndeki safkanlar KURUSOĞAN'ın ekürüsü PATLICAN dahil bir birilerini temizlemeleri son 150'den sonra OPPORTUNIST liderliği alıp 3 boy fark ile kazanma başarısı gösterirken 1.45.69 derecesi ilk yarışında ihmal edilmiyecek bir isim olduğu görülmüştür.