TJK TV ekranlarında her gün koşuların başlamasına birkaç saat kala ‘Yarış Zamanı’ adlı program ekranlara geliyor. Burak Sipahiler ve Ferdi Akıncı birlikte program sunarlarken 4 Şubat Pazartesi günü ikilinin koşularla ilgili görüşlerini dinlediğim esnada Burak Sipahiler’i uzun yıllar önceden tanıdığım için acaba internette kullandığı bir sosyal medya hesabı var mı diye baktım. Sipahiler’in ‘Yarış Zamanı’ adlı özel üyelik ve şartlarını içeren twitter hesabını gördüm.

Burak Sipahiler’in çalıştığı programın ismiyle sanki yasal haklarını almış gibi twitter hesabından kazanç sağlayacak şu duyurusu TJK’da bunu da mı gördük, dedirtti.

Burak Sipahiler’in ‘Mart ayına kadar sadece bülten internet sitemizde ücretsiz olacak. Ardından Mart ayından itibaren hem site hem bülten paket olarak 100 TL + KDV ile tüm içeriklere ulaşılabilecek. Üyeliği devam edenler için üyelik bittikten sonra bu fiyatlandırma geçerli olacak’ diye TJK gibi Türk ekonomisine damga vuran bir markayı kullanıp ticari kazanç sağlamasına eğerki TJK tarafından göz yumulursa bu imaj TJK’ya hiç yakışmayacaktır. (KEMAL AKYER)