İzmir Şirinyer Hipodromu'nda 5.koşusun'da TARIKHAN YILMABAŞAR başa baş mücadelesinden TARIKHAN Jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanma başarısı gösterdi Atın sahibine toplamda 277.750TL para kazandırdı. Gökhan Kocakaya yeni biniş sitili ile her geçen gün formunu artırmaya devam edip buğün İzmir Şirinyer Hipodromunda 1.2.3 5 koşuda 4 koşuda at binip hepsinide kazanma başarısı gösterdi.

YARIŞIN VİDEOSU

Koşunun ardından düzenlenen kupa töreninde, koşuyu kazanan atın sahibi, Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi İ. Suat Kutlu'ya kupasını, İzmir İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Cemil Çumak verdi.Koşunun ardından düzenlenen kupa töreninde, koşuyu kazanan atın sahibi, Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi İ. Suat Kutlu'ya kupasını, İzmir İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Cemil Çumak verdi.

Törene, Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özbelge ile davetliler de katıldı.Törene, Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özbelge ile davetliler de katıldı.

YARIŞ DÜNYASINDA NELER OLUYOR? HABER ALMAK İSTİYORSANIZ www.Liderform.com.tr BİZİMLE KALIN.