Koşuda 12 numarada kayıtlı OĞULCANBEY isimli atın Binicisi MUSTAFA ÇİÇEK, koşuda start çıkışı hatalı kulvar değiştirmiştir. Binici MUSTAFA ÇİÇEK; 6132 Sayılı Kanunun 4 maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117. Maddesinin 1. Fıkrasının (A) Bendi gereğince İhtar cezası ile cezalandırılmıştır

Koşuda 2 numarada kayıtlı GAME HUNTER isimli atın Binicisi SERCAN TIRPAN, koşuda start çıkışı hatalı kulvar değiştirmiştir. Binici SERCAN TIRPAN; 6132 Sayılı Kanunun 4 maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117. Maddesinin 1. Fıkrasının (A) Bendi gereğince İhtar cezası ile cezalandırılmıştır.

Koşuda 5 numarada kayıtlı JOURNALIST isimli atın Binicisi MAHSUN DEMİRBAŞ, koşuda start çıkışı hatalı kulvar değiştirmiştir. Binici MAHSUN DEMİRBAŞ; 6132 Sayılı Kanunun 4 maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117. Maddesinin 1. Fıkrasının (A) ve (B-1) Bendi gereğince İhtar ve 458 TL para cezası ile cezalandırılmıştır.

Koşuda 4 numarada kayıtlı HAN SOLO isimli atın Binicisi FURKAN HİM, koşuda start çıkışı hatalı kulvar değiştirmiştir. Binici FURKAN HİM; 6132 Sayılı Kanunun 4 maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117. Maddesinin 1. Fıkrasının (A) ve (B-1) (Tekerrür)Bendi gereğince İhtar ve 919 TL para cezası ile cezalandırılmıştır.