ÇIKAN ATLAR :

  • KOSU NO 7,AT NO 12,At Adı DIANA JOKEYİ,ÇIKIŞ NEDENİ: RAPORLU OLDUĞUNDAN YERİNE JOKEY BULUNAMADIĞINDAN.

JOKEY DEĞİŞİKLİĞİ :

  • KOSU NO 2,AT NO 6,At Adı DARK HEART, KOŞMAYAN JOKEY: ADEM ŞEN,ÇIKIŞ NEDENİ RAPORLU OLDUĞUNDAN, ATIN DEĞİŞEN JOKEYİ: NEVZAT AVCİ.
  • KOSU NO 7, AT NO15, At Adı RUN FOR RUYA, KOŞMAYAN JOKEY: ADEM ŞEN,ÇIKIŞ NEDENİ RAPORLU OLDUĞUNDAN,ATIN DEĞİŞEN JOKEYİ: CEM ŞEN.
  • KOSU NO 6,AT NO 9,At Adı VEDATAĞA,KOŞMAYAN JOKEY: ADEM ŞEN,ÇIKIŞ NEDENİ: RAPORLU OLDUĞUNDAN,ATIN DEĞİŞEN JOKEYİ: GÖKHAN GÖKÇE.
  • KOSU NO 1,AT NO 8,At Adı KÜRŞATBABA,KOŞMAYAN JOKEY: ADEM ŞEN,ÇIKIŞ NEDENİ: RAPORLU OLDUĞUNDAN,ATIN DEĞİŞEN JOKEYİ: NEVZAT AVCİ.

KOŞU NO: 4

4 numarada kayıtlı OVER CLOUDS isimli atın jokeyi Murat GÜNDÜZELİ koşu bitmeden nümayişte bulunduğundan savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmıştır. Konu ile ilgili savunmasını yasal süresi içerisinde vereceğini bildirdiğinden gerekli işlem savunmasını takiben yapılacaktır.

KOŞU NO: 7

  • 1 numarada kayıtlı GO WIID isimli atın aprantisi Furkan HİM , son düzlükte hatalı kulvar değiştirdiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 122/7 maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır

 

  • 5 numarada kayıtlı BURAKŞAH isimli atın jokeyi Nurettin ŞEN , son düzlükte hatalı kulvar değiştirdiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 122/7 maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır.

 

  • 8 numarada kayıtlı RAY OF SUNSHINE isimli atın jokeyi Sercan TIRPAN , son düzlükte hatalı kulvar değiştirdiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 122/7 maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır.

 

  • 16 numarada kayıtlı GÜRSUHAN isimli atın jokeyi Mahmut SAV , son düzlükte hatalı kulvar değiştirdiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 122/7 maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır.

YARIŞ DÜNYASINDA NELER OLUYOR? HABER ALMAK İSTİYORSANIZ www.Liderform.com.tr BİZİMLE KALIN.