ÇIKAN ATLAR : 

KOSU NO: 2, AT NO: 1,At Adı: SESİL SULTAN, ÇIKIŞ NEDENİ: BİNİCİ RAPORLU OLUP, YERİNE BİNİCİ BULUNAMADIĞINDAN

KOSU NO: 2, AT NO: 14, At Adı: GÜLMELEK, ÇIKIŞ NEDENİ: START HAKEMİNİN EMRİNE GİRMEDİĞİNDEN

KOSU NO: 2, AT NO: 10, At Adı: GÜZEL ECEM, ÇIKIŞ NEDENİ: TENDİNİTİS

KOSU NO: 4, AT NO: 4, At Adı: ÜNLÜOĞLU, ÇIKIŞ NEDENİ: BİNİCİ RAPORLU OLUP, YERİNE BİNİCİ BULUNAMADIĞINDAN

KOSU NO: 4, AT NO: 8, At Adı: MY FREEDOM, ÇIKIŞ NEDENİ: ÖN SOL CARPAL EKLEMDE İNFLAMASYON,HİPOTERMİ VE EFÜZYON

KOSU NO: 6, AT NO: 15, At Adı: OKGİBİ, ÇIKIŞ NEDENİ: YEME BAĞLI KOLİT.

KOMİSERLER KURULU KARARLARI

KOŞU NO: 2

6 numaraya kayıtlı QUEEN SALIMA isimli atın binicisi Halil POLAT' ın son düzlükte hatalı kulvar değişikliği nedeniyle ifadesi alınmış olup, kendisine 6132 sayılı At Yarışları Kanunu ve Yönetmeliğinin 117. maddesinin 4-a bendi gereğince İHTAR cezası ile cezalandırılmıştır.

14 nolu GÜLMELEK isimli at start hakeminin emrine girmediğinden dolayı Atın Antrenörü M.BALTA'nın konu ile ilgili ifadesi alınmış olup, kendisine 6132 S.K. ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117. Maddesnin (4-a) bendi gereğince İHTAR cezası verilmiştir. GÜLMELEK isimli ata eğitilinceye kadar Yönetmeliğin 9/J maddesi uyarınca 15 (Onbeş) gün süre ile idman ettirilip starta alışıncaya kadar koşulara girmekten yasaklama cezası verilmiştir.

KOŞU NO: 5

7 numaraya kayıtlı NAİFBABA isimli atın binicisi Halil İbrahim AKKAYA'nın start çıkışı hatalı kulvar değişikliği nedeniyle ifadesi alınmış olup, kendisine 6132 sayılı At Yarışları Kanunu ve Yönetmeliğinin 117. maddesinin 4-a bendi gereğince İHTAR cezası ile cezalandırılmıştır.

 8 numaraya kayıtlı SANCAK YADİGARI isimli atın binicisi Fethullah FELHAN' ın son düzlükte hatalı kulvar değişikliği nedeniyle ifadesi alınmış olup, kendisine 6132 sayılı At Yarışları Kanunu ve Yönetmeliğinin 117. maddesinin 4-a bendi gereğince İHTAR cezası ile cezalandırılmıştır.

YARIŞ DÜNYASINDA NELER OLUYOR? HABER ALMAK İSTİYORSANIZ www.Liderform.com.tr BİZİMLE KALIN.