ÇIKAN ATLAR :

KOSU NO 2, AT NO 5, At Adı JİNET ,ÇIKIŞ NEDENİ, SOL ÖN AYAK MOLET BÖLGESİNDE ÖDEM VE TOPALLIK,

KOSU NO 6,AT NO 2, At Adı DAİMON, ÇIKIŞ NEDENİ,İKTERUS,

KOSU NO7, AT NO 13, At Adı,SİNYOR, ÇIKIŞ NEDENİ,ÇİM PİST KOŞULARININ KUM PİSTE ALINMASI NEDENİYLE

KOSU NO 7, AT NO 15,At Adı,BABA, CUMA ÇIKIŞ NEDENİ,ÇİM PİST KOŞULARININ KUM PİSTE ALINMASI NEDENİYLE,

KOŞU NO: 3

6 numarada kayıtlı ÖZYILDIZ isimli atın jokeyi Adem ŞEN , son düzlükte hatalı kulvar değiştirdiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 122/7. maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır.

9 numarada kayıtlı SARIBEYZA isimli antrenörü Zafer AVCI yarış usul ve esaslarına aykırı hareket ettiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117/1 maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır.

KOŞU NO: 5

2 numarada kayıtlı BEDWULF isimli atın jokeyi Erhan YAVUZ , yarış usul ve esaslarına aykırı hareket ettiğinden dolayı savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117/1. maddesi (a, b-1) bendi gereği ihtar ve 458 TL para cezası ile cezalandırılmıştır

KOŞU NO: 6

6 numarada kayıtlı CANIMBİLSEV isimli at start makinasından çıkış yapmadığından yeterince eğitilinceye kadar, 6132 sayılı At Yarışları hakkında kanunun 4. maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 9/j maddesi uyarınca 15 (onbeş) gün süreyle koşulara katılmaktan yasaklanmıştır.

6 numarada kayıtlı CANIMBİLSEV isimli atın antrenörü Serkan Orhan APAYDIN yarış usul ve esaslarına aykırı hareket ettiğinden savunmasının alınması amacıyla Kurulumuza çağırılmış ve aynı tarihte savunmasını vermiştir. Konu ile ilgili olarak 6132 Sayılı At Yarışları Kanununun 4. Maddesi ve At Yarışları Yönetmeliğinin 117/1 maddesi (a) bendi gereği ihtar cezası ile cezalandırılmıştır